1. 1.
    Tiyatro, gösteri izleme adabını bilmiyoruz ne yazık ki...
    Oyun öncesinde defalarca, “Lütfen telefonlarınızı kapatın, fotoğraf ve görüntü çekmeyin” uyarısı yapılmasına rağmen bazı seyirciler ısrarla telefonu ellerinden bırakamıyor..Hele Benim Adım Feuerbach gibi, neredeyse tamamı tek kişi üzerine kurulu bir oyunda seyirciden gelen olumsuzluklar oyuncuyu daha da etkiliyor.Oyunun başından sonuna kadar seyirciler fotoğraflar, videolar çekmişler, telefonları ellerinden düşürmemişler.
    Selçuk Yöntem’in sahnedeki performansını düşürmüş de düşürmüşler...
    Tüm bu stresin üzerine oyunun sonuna doğru ön taraftaki bir seyircinin telefonu çalınca...
    Seyirci de açıp konuşunca...
    Selçuk Yöntem dayanamamış, seyirciye dönüp “yuh be” diye bağırmış...Repliğinin arasına sıkıştırdığı “yuh be”den sonra da oyuna aynen devam etmiş. Ancak seyirciye tepkisini de oyun sonrasında göstermiş.
    Kimseyle fotoğraf çektirmeden, tebrikleri kabul etmeden kulisten çıkmış, kimselere görünmeden arka kapıdan çekip gitmiş...
    37 -6 ... hayaletizm1
  2. 2.
    Büyük skandal.

Bize ne be. Evet.
    6 -13 ... oytunkaran
  3. 3.
    Haklı bir serzeniştir. Sürekli elde telefonlar. Sanırsınız bedenlerinin bir parçası. Sinir oluyorum. Cmylmz diyor ya hepsi ceo mübarek.
    Evet benim de öyle bir süredir. Kendime de sinir oluyorum. Hep senin yüzünden sözlük.
    29 ... darked
  4. 4.
    az bile yapmıştır. ben olsam siktirin gidin derdim.
    18 ... the outsider
  5. 5.
    çok yalnış yapmış

yuh be demek yerine

tiyatro izlemesini bilmeyen ayılar gelmesin lan

dese daha yakışılı olurmuş.
    5 -7 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    bence sayın yöntem'in yaptığı saygısızlık.
    1 -6 ... salvatoreadamo
  7. 7.
    en pratik çözüm kapıdan girerken telefonların teslim edilmesi, uaçağa binerken silah teslim edilmesi gibi. teslim etmeyenin parasını iade edip sokmasınlar içeri.
    3 -1 ... monk of monkmountain
  8. 8.
    21. yüzyılda hala tiyatro izlemekten daha büyük gericilik değildir.
    yazık lan. adamlar kendini entel sanıyor asdasdasda.
    2 -4 ... bize de mi caylak
  9. 9.
    tiyatroya gidecek paranın biz insanlarda değilde koyunlarda olmasındandır...
    8 ... hurmaresal
  10. 10.
    Iyi yapmıştır.

Su telefonla video ve resim çekmekten tiyatronun, konserin tadini almiyorlar.

Bu da sirf sosyal medyada gosteris yapmak icin.

Lan olm seyirci, tiyatro sizin neyinize?

Gidin gece kulubune bol bol dudakli foto atin instaya, face e, swarm a, ona buna.
    2 ... otisabim