bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    en ünlü türk dolandırıcı.kendisine ait olmayan arsayı farklı 5 kişiye satmışır.banker kastelliyi dolandıran tek kişidir.5 para etmeyen resimleri tarihi eser diye banker kastelliye kakalamıştır.kemal sunalın filminde boğaz köprüsünü satma olayını gerçekten yapmış kişidir.
    3 ... pavell
  2. 2.
    oğlu uyuşturucu bağımlısı olan baba.
    2 ... cikarinbeniburdan
  3. 3.
    tansu çiller'i dolandırmasıyla kendisine olan hayranlığım artmıştır.
    3 ... düttürü
  4. 4.
    ordu-devlet-hükümet üçgeninin ne denli yozlaştığını ortaya koyuşu ve zamanın başbakanı tansu çiller'i dolandırışıyla takdire hak kazanmış kişi.
    1 ... nanelimon
  5. 5.
    bugün, tedavi gördüğü okmeydanı ssk hastanesinde ölen dolandırıcı
    http://www.internethaber..../news_detail.php?id=34174
    1 ... aflterxosruanrgise
  6. 6.
    aldıgı bmw ile olay olmus tokatcı.
    ... karpuzkabugu
  7. 7.
    90'lı yılların dolandırıcılıkta bir numarası olan şahsiyettir. dyp ye bilmemkaç tane üye kazandıracağım diyerek Tansu Çiller den örtülü ödenek çerçevesinde bayağı para koparmış, perihan savas ın eşinin hastalığını kullanarak bir sürü politikacıdan para toplamış, çok kişiyi dolandırmış, senelerce kanser tedavisi gördükten sonra ölmüş adamdır.
    ... devedikeni
  8. 8.
    dolandırıcılık repertuarında defalarca kendi adına jubile duzenleyerek vole vurma eylemi de bulunan, eski basketbolcu, milli dolandırıcı,merhum kişi...
    ... peyderpey
  9. 9.
    benim çocuğumun rızkını yediği için hakkımı helal etmediğim dolandırıcı.
    2 -1 ... trablus
  10. 10.
    birkaç yıl önce objektif isimli programa konuk olan ve koparan kişi.dobra açıklamaları birilerinin işine gelemeyecek diye kadir çelik tarafından susturulmaya çalışılmıştı.ne var ki selçuk baba yine lafını esirgemedi ve söyleyeceklerini hiç çekinmeden dile getirdi.türkiye'nin gerçeklerini,ne dolaplar döndüğünü birbir anlatmaya çalıştı.en dikkat çekici sözleri ise şunlardı;"pişman değilim","bu dünyaya bir daha gelsem yine aynı şeyi yapardım","cesareti olan herkese yaptıklarımı tavsiye ediyorum".haksız da değil aslında.yıllarca vatandaşın iliğini sömüren,süründüren,memlekete 5 kuruş faydası olmayan siyasetçileri,kişileri dolandırarak tarihe geçti.biz kendisine dolandırıcı diyoruz peki ama onun dolandırdığı insanlar ondan daha mı dürüsttü.*
    4 -1 ... chilavert