1. 1.
  türk futbolunun şu andaki en önemli iki yerli orta saha oyuncusunun karşılaştırılmasıdır.
  emre bir zamanlar hagi'nin veliahtı olarak gösterliyordu daha sonraları defansif yönü çok daha ağır bastı ve aslında beklenen gelişmeyi gösteremedi.
  selçuk inan ise sürekli üstüne bir şeyler koyarak futbolunu ilerletti.
  üstelik emre'nin öfke kontrol problemi büyük eksi. frikik konusunda da selçuk inan önde.
  rakip futbolcuları yıldırma konusunda emre az bir şey önde olabilir.
  2 ... haricname
 2. 2.
  biri ırkçıdır, diğeri değil.
  7 -10 ... jimmy tudeski
 3. 3.
  biri iyi frikikçi diğeri değil.
  5 -2 ... kroww
 4. 4.
  emre'den geçti. selçuk daha genç sayılır.
  2 ... jagatai
 5. 5.
  BiRi SÜREKLi SAKAT VE sorunlu diğeri ise 40 maçın 39'unda oynayacak kadar istikrarlı.
  4 -3 ... saldirayterk
 6. 6.
  selçuk inan, emre belezoğluna göre daha bir takım oyuncusudur ve ağırbaşlıdır, emre ise selçuğa göre daha hırslıdır. bu hırsından ötürü takımın ateşleyici gücü de olabilir takımı aşağılara da çekebilir. selçuk inanı bir takım arkadaşına bağırırken veya üstüne yürürken göremezsiniz fakat emrenin bunu yaptığına defalarca şahit olmuşsunuzdur. emre belezoğlu kaba tabirle iki ucu boklu değnektir. eğer iki oyuncu arasında bir tercih yapılacak olursa hiç riske girmeden selçuk inan yönünde bir karar verilmelidir.
  1 -1 ... squalid
 7. 7.
  selçuk odun ve efendi, emre kaliteli ve çirkeftir. fenerbahçeliler kızmasın ama bu doğrudur. son bir şey daha ikiside galatasaraya çok faul yapar.
  -2 ... abyrtos
 8. 8.
  ikisininde hayranı bir futbol sever olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirm ki, selçuk inan her türlü emre nin önündedir. takımına daha faydalıdır her anlamda.

  evet emrenin cv si selçuktan kat be kat daha iyi gözükebilir, ama bu emrenin daha 16 yaşındayken kendisine güvenip şampiyonlar liginde forma veren fatih terim sayesindedir. daha 16 yaşında üst seviyede oynaması emrenin avrupada reputasyonunu artırmıştır ve galatasarayda daha 20 yaşında uefa kupasını alması sayesinde büyük transferler yapmıştır. selçukta yıllarca manisada orda burda vakit kaybetmeyip büyük takımlara gelmiş olsaydı, şu an muhtemelen avrupanın top class takımlarından birinde banko oynuyor olurdu. ve ilerleyen yıllarda oynayacakta avrupada, bir tugay kerimoğlu kariyeri bekliyorum ondan.

  şimdi geçelim teknik analize;

  top tekniği - selçuk öndedir, daha az pas hatası ile oynar.
  uzaktan şutlar - emrede iyidir fakat selçuğun uzaktan gol sayısı çok daha fazladır.
  frikikler - emrenin yanılmıyorsam 1 veya 2 frikik gol var kariyerinde, selçuğun sadece geçen sene 5 tane.
  defansif özellikler - emrenin top çalma özelliği daha iyidir, selçukun pozisyon bilgisi daha iyidir. ikiside sağlam mücadelecidir.
  hücuma katkı - emrenin bir sezondan attığı gol ve yaptığı asist sayısı toplam 10 u geçmez, selçuk toplamda 20 gol veya asist ortalama ile oynar.
  3 -3 ... cesc41
 9. 9.
  Sakatlanma problemi yaşamasa bir Emre'yi üç Selçuğa değişmem.
  Selçuk kaliteli fakat daha 2 sezondur üst düzeyde oynuyor Emre 10 yıldan fazladır üst düzey takımlarda kendini gösteriyor. Bu yaşında bile Atletico Madrid gibi bir takıma gidebildi.
  2 ... snorland
 10. 10.
  Birisi şu an galatasaray başarısı için top koşturmak ta diğer ise yıllar önce başarısı için top koşturmuştur.
  1 ... dejagah