1. 1.
  26 subat 2006 fenerbahce besiktas macinın hakemi olması kuvvetle muhtemel insan.
  ... ferrole
 2. 2.
  (#89567) numaralı entry'de anılan türk hakemi...
  -2 ... ferrole
 3. 3.
  çok başarısız bir süper lig hakemi.
  ... robert langdon
 4. 4.
  türkiye'nin fifa kokartlı hakemlerinden biri.28 Eylül Perşembe günü Belçika'nın Club Brugge ile Slovakya'nın Ruzemberok takımları arasında Belçika'da yapılacak UEFA Kupası 1. tur rövanş maçında görev yapacak.
  ... laedri
 5. 5.
  vestel manisaspor-fenerbahçe maçında uğur boral'a göstermediği kırmızı kart, vestel manisaspor leyhine vermediği penaltı ve ofsaytla alakası olmayan pozisyonda hem de bomboş olan holosko'ya ofsayt çalmasıyla fenerbahçe'nin galibiyeti'ne etki eden hakemdir.
  1 -6 ... legend of the stranger
 6. 6.
  alex de souza ya, deivid de souza ya ve neredeyse bütün fenerlilere yapılan faulleri es geçen hakem, ona rağmen fener kazanmıştır, hele bazı kararlarına bir tarafımla gülmüşümdür. haluk ulusoy un prenslerinden biri olarak tabir edilen insan. "yuh artık" denilesi hakem bozuntusu.
  1 -2 ... fewzi1907
 7. 7.
  bir hakemin artniyetli maç yönetmesi için illa penaltı ya da ofsayt hatası yapması gerekmez. bugün selçuk dereli'nin vestel manisa fenerbahçe maçının son on dakikasındaki yönetimi bir artniyet nişanesi olarak hakem kurslarında gösterilebilir. deivid'e korner çizgisinin yanında yapılan faulü vermeyip fener'in aleyhine vermesinden sonraki deivid'in gülüşü her şeyi anlatır nitelikteydi. komplo teorilerine yada futbol dedikodularına inanmam ama bu adamın ciddi bir fenerbahçe kompleksi olduğu gerçeği artık aşikar. üç senedir fenerbahçenin bütün kritik deplasmanlarına ısrarla bu adamı veren merkez hakem kuruluna da arık yeter diyoruz. tamam kazanıyoruz maçları da sürekli maçları berabere bitirmeye çalşan bir hakem sinir bozucu.
  ... sessiz harf
 8. 8.
  3 aralık 2006 fenerbahçe galatasaray maçını yönetecek olan hakem.
  ... yalnis
 9. 9.
  eyyamcı hakemin tekidir. 26.02.2006 fenerbahçe beşiktaş maçında verdiği çıldırtan kararlar hala herkesin hafızasındadır. o kararlara rağmen beşiktaş 2-2 beraberlikle ayrılıyorsa, performansına kaldığı yerden devam etmesi durumunda 03.02.2006 daki maç gs açısından 8-0, 10-0 bitebilir.
  ... pascalaga
 10. 10.
  carsinin "selcuk dereli anan nereli?" sloganini hatirlamama neden olan hakem...
  1 ... serpico