1. 1.
  Sümeyye Erdoğan'nın müstakbel eşi.
  Geleceğin yeni bilim sanayi ve teknoloji bakanımız hayırlı olsun.

  Çok zeki bir mühendistir.

  Selçuk Bayraktar 1997 yılında Robert Kolej’den mezun oldu. 1997-2002 yılları arasında iTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine devam etti. Üniversite eğitimi esnasında University of Pennsylvania’nın GRASP laboratuvarından staj kabulü aldı. Staj kapsamında almış olduğu burs teklifiyle, yüksek lisans eğitimini 2002-2004 arasında Upenn’de sürdürdü. Aynı zamanda ödüllü akademisyen Prof. Dr. George Pappas’ın yardımcısı olarak araştırma asistanlığı görevini sürdürdü. Selçuk Bayraktar araştırmaları kapsamında dünyada ilk kez iHA’ların formasyon uçuşu deneyleri, hava-yer robot takımlarının koordinasyonu, uçuş kontrol ve güdüm sistemleri konularında bilimsel yayınlara konu olan çalışmalar gerçekleştirmiştir.

  Yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra Selçuk Bayraktar MIT (Massachusetts Institute of Technology)’de burslu olarak doktora teklifi almıştır. Doktora eğitimi sürecinde insansız Helikopter Sistemlerine agresif manevra yapma kabiliyeti kazandıracak otomatik uçuş kontrol algoritmaları alanında çalışmalar yürütmüştür.

  Danışman hocasının Georgia Institute of Technology’ye (Georgia Tech) transfer olmasıyla MIT’den de ikinci yüksek lisans diplomasını alarak, doktora çalışmalarına Georgia Tech’de devam etmiştir.

  Selçuk Bayraktar 2007 yılından bu yana Baykar Makina bünyesinde teknik müdürlük (CTO) görevini yürütmektedir. Baykar bünyesinde Milli ve Özgün olarak geliştirilen insansız Hava Aracı Sistemleri’nin aviyonik sistem mimarisi, uçuş kontrol, seyrüsefer algoritmalarının geliştirilmesi, sistem kinematiği ve dinamikleri, elektronik donanım ve gömülü yazılım geliştirme vb. konularda çalışmaktadır.
  4 -3 ... forum donanim haber olucusu
 2. 2.
  geleceğin milli savunma bakanıdır.
  3 ... kuzengorunumluamcaoglu
 3. 3.
  Baya duzgun cocuk twitterda da baya aktif, fotograflari icin bkz: http://www.5nnnnn1k.com/p...umeyye-erdogan-resim.html
  ... istanblue007
 4. 4.
  geri dönüşü olmayan bir yola girmiş, 2023'ün milli savunma bakanı.
  5 ... stargeyt escivan
 5. 5.
  Sumeyye erdoğan'ın eşi, rte ve emine erdoğan'ın damadı, berat albayrak'ın bacanağı olacak kişidir.
  1 ... sessiz geveze
 6. 6.
  Sen senelerce oku m.i.t falan kas git sümeyye ile bir ömüre mahkum ol.

  Şansız adam.
  6 -7 ... yaramaz ve asi cocuk
 7. 7.
  Zeki ve aklilli bir insandir. Kendi sirketini bu sekilde daha da büyütecektir.
  1 ... kultursuz dinazor
 8. 8.
  Bu ülkedeki itü mezunu binlerce mühendisten biridir.
  Farkı babasının parası.
  10 -9 ... strawberry blonde
 9. 9.
  Yurt dışında kariyer yapmış, insansız hava araçlarının baş mimarı, sayın cumhurbaşkanı'nın son damadı. Ben sıradan bir mühendis zannediyordum! iTÜ elektronik mezunu, yurt dışı master ve doktora derecesine sahip, savunma sanayisinde ciddi projelere imza atmış oldukça yüksek profilli bir mühendistir.

  Muhtemelen bir kaç yıl sonra kabinede kendisini göreceğiz. Akraba kontenjanından kabinede olmasına onay verebileceğim tek isim Selçuk bayraktar'dır. Ulaştırma, teknoloji, ya da savunma bakanlıklarından birisinin mustakbel sahibidir.
  Hayır, olacaksa böyle donanımlı birisi olsun en azından.
  2 ... ahmet beyin ceketi
 10. 10.
  sümeyye erdoğan'ın başarılı kocası. ayrıca eşinin çalışmasına izin vererek ne denli ufku "geniş" bir insan olduğunu da göstermiştir. helal olsun.
  1 ... gok kubbeye kadar yolu var