1. 1.
  1981 doğumlu fenerbahçeli orta saha oyuncusu. futbol hayatını tehlikeye sokacak derecede bir sakatlık yaşaması onu futboldan uzaklaştırdı. orta sahayı toparlayan bir stile sahip olsa da çoğunlukla yaptığı kritik top kayıpları formasını kaybetmesine sebep oldu. istanbulspor'da dikkat çekmesi sonrası şenol güneş'in fransa'daki konfederasyon kupasına çağırıp maçlarda oynatması ona fenerbahçe'nin yolunu açtı.
  3 -4 ... krmyrdsn
 2. 2.
  fenerbahçe hücumlarındaki el freni.
  13 ... avedis
 3. 3.
  silifkelidir.
  -1 ... and the oscar goes to
 4. 4.
  (bkz: ey şahin bakışlım)
  1 -1 ... baris baris
 5. 5.
  5 mayıs 2007 beşiktaş fenerbahçe maçı'ndan sonra bir fenerbahçeliye yakışmayacak çirkin bir hareketle tribünlere orta parmağını gösteren futbolcu...

  ulan daha dün bir bugün iki, uzun zaman sonra bi 20 dakika forma giymişsin, ne gerek var şimdi böyle çirkin bir harekete, sen böyle yaparsan hocana tüküren rezilden, tribünlere cinsel organını gösteren runje'den ne farkın kalır, fenerbahçe yönetiminin, haluk ulusoy federasyonunu beklemeden, kendisini en ağır şekilde cezalandırmasını bekliyorum...
  2 -3 ... ismini vermek istemeyen yazar
 6. 6.
  fenerbahçemin ivedi bir şekilde kendisiyle yollarını ayırması gereken futbolcu. dün gece bence iyi oynadı. ama 3 gol atmış bile olsa yaptığı hareketler ve takındığı tavırlar çucuklu formanın onuruna, şanına ve tarihine yakışmamıştır. kendisine bu zamana kadar ki emekleri için teşekkür edilmelidir ve uğurlanmalıdır.
  -1 ... free your mind
 7. 7.
  5 mayis 2007 besiktas fenerbahce macında yaptıgı hareketle kendi futbol karıyerini zedelemiş, kendi taraftarları dahil herkes tarafından elestirilmiş hatta kulupten gonderilmesi onerilmiştir.

  Çok değil iki hafta önce oynanan kupa macında mehmet aurelio nun ricardinho ya yaptığı saldırı sonrasında 'olur boyle seyler' denilip kendi kulubu tarafından yaptıgı davranıstan oturu bir tebrik edilmediği kalmıstır.

  fenerbahce nin kendini haklı gostermek istegi ve centilmen bir kulup gibi gosterimesi için % 80 ceza vereceği veya kulupten yollayacagı futbolcudur.
  ... by the way
 8. 8.
  aynı selçuk; 2 sene öncesinde, sami yen'de galatasaray taraftarını dönüp elleriyle 6-0'a istinaden bir hareket yapmıştır * . meyillidir yani bu tarz geri zekalılıklara.
  (bkz: sondan bir önceki hafta)*
  3 -1 ... wtasyh
 9. 9.
  antu'nun da bir yazıyla kınadığı fenerbahçeli futbolcu. evet tükürüklere, küfürlere bu kadar dayanabildi o gergin ortamda ama yine de çok çirkindi. pislikle pislik olmaya lüzum yoktu.

  http://www.antu.com/AntuHaberOku.aspx?ID=7185
  -1 ... krmyrdsn
 10. 9.
  gözlerinin birbirine yakınlığından mütevellit odaklama yapamadığını düşünüyorum. iki göz arasında süphan dağı gibi yükselen eşsiz burnu, sağ ve sol kanatları görüş açısını kısıtlıyor. , orta sahada oynayacak kadar gerekli zekaya sahip olduğunu düşünmüyorum.
  netice itibari ile selçuk şahin gibi bir futbol yeteneksizini saygın antrenörler milli takım ve fenerbahçede oynatabiliyorlarsa ben futboldan zerre anlamıyorum.
  4 -1 ... beratulanberat
 11. selçuk şahin Başlığındaki Önemli Entry'ler