1. 1.
  finali " ya devlet ülkücü olacak ya da ülkücüler devlet " haykırışıyla biten yemindir . *
  #2306555 :)
 2. 2.
  (bkz: kendilerince birşey yapmışlar abisi)
  #2306557 :)
 3. 3.
  (bkz: takım elbisenin verdiği engellenemez gaz duygusu)
  #2306595 :)
 4. 4.
  (bkz: uşt küpek)
  #2306598 :)
 5. 5.
  tabi bu yeminde hiç bir zaman yolsuzluğa, şerefsizliğe, ikiyüzlülüğe karşı bir söylem yoktur. kendilerini milliyetçiliğin tek temsilcisi sanan y..rrak-kürek adamların saçmalamasından öte bir şey değildir. ayrıca: aa gerezek oğlu gerzekler, ne dünya'da ne de türkiye'de komünizm mi kaldı da yemininizin içine "komünizme... " ibaresini koyuyorsunuz!bu adamların birçoğunun dünyadaki gelişmelerden haberi yok, bunların birçoğu için dünya o "çay ocaklarında" onlara antılan şeylerden ibaret ve yine bu adamların birçoğu komünizmi bile bilmezler? "kardaş nedir komünizm" diye sorsan? "gardaş ateistliktir, dinsizliktir" der geçer! işte bu kadar sığ ve çapsızdırlar! ancak 300-500 kişi oldukları zaman bu geçerliliğini 30 yıl önce yitirmiş argümanları da yeminlerine katarak sağda-solda böğürüp dururlar. hayır, böğürüp-gırtlak patlatmaları umrumda değil, ama herifler bu gösteriyi "türk miliiyetçiliği" namına yaptıklarını ileri sürmüyorlar mı? işte bu beni gıcık ediyor! ulan sizin nereniz "türk" nereniz "türk milliyetçisi"? sizler ancak, milliyetçiliği tekeline almış bir garip ucubesiniz ve herşeyden önemlisi siz ve sizin gibi odunlar ve kırolar yüzünden "türk milliyetçiliği" ve "türklük şuuru" zedelenmekte! bu hödükler "türklüğün" ve "türk milliyetçiliğinin" temsilcisi olmadılar ve olamayacakalarda. sadece bu kavramların içini boşaltan bayağı sentezciler olarak kalacaklar. tanrı sizin gibi hödüklerden türk milletini korusun!
  #2306657 :)
 6. 6.
  o değil de, bu yeminin en güzel acıklamasını videonun altındaki yorumlarda bjkmurat isimli yorumcu yapmış.

  "gay pride. zuhahahahahahaha"

  ee yaratıcı besiktas taraftarının hali baska tabi...
  #2306758 :)
 7. 7.
  tanim: allah akil fikir dagitirken semsiye ile gezen insanlarin yemini.

  acik acik gerizekali diyorum, evet. koltukta yarim yarim yarilmami saglayan dayanagim ise fasizme karsi olmalari.

  lan yemininizin adi ne sizin? ulku yemini... cok guzel. neye karsisiniz peki? fasizme... iste buna yarilirim ben arkadas. hem ulkuden bahsedip hem de fasizme karsilar. lan gerizekalilar, ulku dediginizi boku siz komunist bir dusunce mi saniyorsunuz? lan sizin ulkunuzdeki 'cihan hakimiyeti' sarti fasizm degil de nedir peki? 'dunya trurk olsun' zirvasi fasizmin flama tasiyani degildir de nedir a benim kus beyinlilerim?

  o okulda ev arkadasim okumakta. ev arkadasimin yakin bir arkadasi -kizcagiz adet gununde olmasina ragmen- ramazan ayinda kantinde cay iciyor diye saclarindan tutulup yerlerde suruklenince bu hayvanat bahcesi de kizin 'kimsiniz lan siz' cevabina 'biz fasiztiz' cevabi vermisler. simdi de fasizme karsilar.

  hadi o zaman beyler takim elbiseler tesbihler fora...
  #2306893 :)
 8. 8.
  (bkz: ulan cs oynayasım geldi)
  (bkz: Tekbir) *
  #2307117 :)
 9. 9.
  Orak çekiç üzerine yemin eden tiplerden daha onurlu olan gençlerin yeminidir.

  Türk milletinin geleneklerinden gelen tüm namus mitleri üzerine yemin etmişlerdir. inşallah yeminlerini layıkı ile yerine getirirler.

  Bazı mallar gibi orak çekip devrim che bidi bidi üzerine değilde kendi öz benlikleri üzerne yemin etmişler gayet şık takım elbiseler giymişler emperyalizme hayır diyip converse giymemişler.

  Bu gençleri eleştiren ve kendini entellektüel sanan kişilerden daha onurludurlar.

  - benim bir ülküm var ve insanı ülküler ayakta tutar.
  (bkz: v for vendetta)
  #2307164 :)
 10. 10.
  Yıllardır yanlış mecralarda dolaştıklarını anlatan ya da bundan sonra mecralarını değiştirme kararı aldıklarını gösteren yemindir.
  #2307202 :)
 11. 11.
  devlet bahçeli ile çelişen bir yemindir. *
  #2307213 :)
 12. 12.
  gülmekten altıma s.cmama neden olan videodur. herbiri birer polat alemdar olan tipler, pardon ama neyi başaracaksınız? siz mi başaracaksınız? ah rahmetli çatlı, sen özendirdin bunları böyle...
  #2307317 :)
 13. 13.
  her sahnesi ayrı komik olan, "gül gül ölmek bu olsa gerek" diye düşündüren yemin.

  mehter marşları, andımızı okuyacakmışcasına sıralara girmek, dikkkaayy! diye bağıran asabi abiler...

  (bkz: kara mizah)

  yemin bitmiş herkes sakinken aradan birinin "milliyetçi türkiye şak şak şak şakşakşak" diye tezahurat yaptığı, ardından tüm güruhun gaza gelip olaya tribün boyutu kazandırdığı sahne de, kendimi tutamayarak kahkahayı patlattığım en komik sahnesidir. sonra da kendini alkışlıyor eheh.

  ayrıca eklemeden edemeyeceğim;

  ulan öyle insanlardan oluşan koridorlarda yürüyünce kendini büyük sanıyorsun, adam sanıyorsun, "oldum" sanıyorsun ya hani, en komik yanı da o işte bu olayın. çocuk..

  (bkz: salak olmanın dayanılmaz hafifliği)
  #2307323 :)
 14. 14.
  ben vatanseverim, ülkücüyüm ama böyle manyaklıklar içinde bulunmadım hiç.
  yemin güzel, niyet güzel ama oradakilerin %60 ı salaktır. çete üyesi olalım, macera peşinde koşalım diye bakarlar.
  önemli olan nicelikte değil nitelikte gelişmektir.
  #2311495 :)
 15. 15.
  yaww emperyalizmi anladım da her türlü emperyalizmi çözemedim sözlüğe baktım ordada yok.
  birde yeminden sonra tezehürat bölümü tam kopardı beni. adamın ceket atışına da hayran kaldım doğrusu. ha birde ben bu sürüleri belgesellerde görüyordum ama bizim ülkemizdede yaşadıklarını bilmiyordum.
  #2311505 :)
 16. 16.
  abaza len bunlar. çoğu neden orada durduklarını bilmiyorlar, cahillik içlerine işlemiş vallahi. yazık ki ne yazık! ülkemize faydalı olduklarını sanan bu dallamalar amaçlarını bilmeksizin bir rant kavgasındalar ancak haberleri yok. neymiş , milliyetçi türkiye imiş. yok yaa başka? aveller sürüsü.
  #2311528 :)
 17. 17.
  ...
  çoban köpeği: komünizme...

  koyunlar: komüniz meeeeee

  çoban köpeği : faşizme...

  koyunlar: faşiz meeeeeee

  çoban köpeği: emperyalizme...

  koyunlar: emperyaliz meeeee

  çoban köpeği: ve her türlü epmeryalizme

  koyunlar: me me me meeeeeeeeee
  #2311586 :)
 18. 18.
  ayrıca şu şekilde bir yorum vardır ki, kocaman bir gülümseme yerleştirmiştir yüzüme.

  "paslihancer (18 hours ago)
  tek sözüm ayakkabılarıyla masaya çıkıp slogan atan ayıya; lan ayı orda yemek yeniliyor."
  #2311608 :)
 19. 19.
  burda ve videonun oldugu youtube de bayagi ayar verilen görüntülerdir. aslinda herkes bilirki bu insanlar sanildiginin aksine sadece solcular tarafindan degil özellikle son yillarda artan bicimde devlet bahceli nin pozitif yaklasimlarina ragmen kendileri haricindeki bütün kesimler tarafindan pek sevilmezler.
  zaten genellikle bu dislanmislik onlari böyle salakca isler yapmaya iter. yani su görüntüleri izleyip kendinden utanmayan insan nasil bir karakterdedir.
  #2311662 :)
 20. 20.
  http://video.uludagsozluk.com/v/ülkücü-yemini-12033/

  =

  şaka gibidir.
  #2311712 :)
 21. 21.
  izlerken insana bir monty python skeciymiş gibi gelen görüntüler.

  yemini ettikleri yerde daha kendileriyle celişen insanların yaptıgı iş veya teşkilattan küçük berkay'ların sene sonu müsameresi.

  ulan laleler, kapitalizme karsıyız diyorsunuz, gidip alısveriş merkezinde acıklama yapıyorsunuz.

  daha neyin ne oldugundan bihabersiniz. akıntı caganozu gibi yürüyerek, ne kadar komik oldugunuzun, kendinizi aptal yerine koydugunuzun bile farkında değilsiniz. vatan, millet, bayrak dediniz ve iş bitti di mi ?
  icraata gelince ? fıss...

  bagımsızlıktan, haktan hukuktan bahsediyorsunuz orada iş yapan esnafın, alışveriş yapan halkın huzurunu, işini bozuyorsunuz, tedirgin ediyorsunuz.

  sıralanmışsınız, dandik düğün salonlarında gelinle damat çıkmadan önceki kordon gibi, aklınız sıra güç gösterisi yapıyorsunuz. yemezler.

  o gösteriyi, semi-basbugunuz devlet bahceli, ahmet turk ile el sıkıstıgınızda yapsaydınız ya, genel merkeziniz önünde. görseydik o zaman taban ne diyor, ne düşünüyor ? ama yapamazsınız, sittin sene * de gecse yapamazsınız. itaate alısmıssınız siz. birey değil, sürüsünüz.

  ve işin cidden acınası, üzünülesi tarafı bunu iyi bir sey, disiplin falan zannediyorsunuz. bu yüzden de hep kullanılıyorsunuz.

  yazık lan, cidden yazık size. tüm içtenliğimle söylüyorum, benim ülkemin gençliği böyle olmamalı. milliyetçilik bu kadar "ucuz" bir kavram değil çünkü.
  #2312278 :)
 22. 22.
  tek başıma bir b.k olamadığım için grup halinden gezeceğime, nerede bir aydın, bir solcu görürsem it sürüsü gibi saldıracağıma, eğer teke tek kalırsam kuyruğumu bacaklarımın arasına alıp kaçacağıma, çek senet tahislatı yapıp mafyacılık oynayacağıma, polat alemdar üzerine yemin ederim şekilnde olan bir yemindir.
  #2312354 :)
 23. 23.
  dayanamayıp en sonunda kendini göstermişler:

  milliyetçi türkiye şak şak şak şakşakşakşak

  "haydin hoppaaaaa" diyecekler sanıyor insan

  emperyalizme tamam da her türlü emperyalizme çok enternasyonaslist bir kavram olmuş tebrik etmek lazım gerek.

  sağdan say şeklinde dizilmişlerin arasındaki bir "dikkaaayyyt" sözü olmuş ki tebrik edilesi durumdur ne kadar içten ne kadr samimi ne kadar örnek aldıkları hayvanın sesine benzer gerçekten saşılası durumdur.

  bir de:

  -büyük türk gençliği olarak
  komünizme
  *komünizme
  -faşizme..
  *faşizme
  -emperyalizme
  *emperyalizme
  -eeer türlü emperyalizme karşı
  *eeer türlü emperyalizme karşı
  -mücadelemiz
  *mücadelemiz
  -son nefes
  *son nefes
  -son nefes
  *son nefes
  -ve son damla kana kadar
  *ve son damlkşksadsdanla

  den den den

  başaracağız başaracağız başaracağız

  bir laz abi derki bu duruma: "piravo piravo piravo

  inançlı çocuklar şu bizim mafyanın son çocukları... "

  büyük türk gençliği birinci vazifen ...
  muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur

  ajite gecelerle birilerinin oyununa gelerek, emperyalizme karşı olduğunu söyleyip kendi ülkesinde halklara düşman kesilen, faşizme karşı olduğunu söyleyip elinde silahla "bana faşist diyeni vururum" diyenlerin gazına değil.

  bir de benzer etkinlikleri vardır, kız yurdunda asena seçmek gibi.

  bir de benzer yeminler izledik geçmişte silah üstüne el konularak yapılan sonra ümraniyedeki ev falan...

  çok popüler lafı bizde kullanılalım artık, kandırılmış gençlerimiz bu oyuna gelmesin, onları bilinçlendirelim, önce insanlığı öğrensinler itaati değil.

  son not: youtube mevcut linkten hemen sonraki link çok ilginç güzel bir uyuşma olmuş
  http://video.uludagsozluk.com/v/selçuk-üniversitesi-ülkücülerinin-yemini-6387/

  &mode=related&search=
  #2312450 :)
 24. 24.
  evrim teorisinin kanıtı olan tipleri gördükten sonra açılan hızla kapatılan vidyodur.
  #2313118 :)
 25. 25.
  coca cola masasinda oturan ulkuculerin, kurtlu murtlu dandik mafya dizisinden firlama tavirlarla hareket eden yarmalari bekledikleri videoya kayitli yemindir.

  ortalarda dikkaaaat diye aniran hiyardan bozma beyfendiyse isini fazlasiyla ciddiye almis gibi, zannettim ki general falan geliyor. ama nafile, yarmalar aga oturum aciyor gibi yuruyor..

  lan olum siz kimsiniz ha? ne cinssiniz? saydiklarinizla mucadeleden once, birilerinin sizlerle mucadele etmesi gerekiyor.

  70 milyon arkanizda, optum yavrum sizi.
  #2313165 :)

selçuk üniversitesi ülkücülerinin yemini ile alakalı başlıklar