bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  finali " ya devlet ülkücü olacak ya da ülkücüler devlet " haykırışıyla biten yemindir . *
  4 -1 ... firtina
 2. 2.
  (bkz: kendilerince birşey yapmışlar abisi)
  7 -3 ... bahtsiz medeni
 3. 3.
  (bkz: takım elbisenin verdiği engellenemez gaz duygusu)
  5 -2 ... cemmm
 4. 4.
  (bkz: uşt küpek)
  18 -8 ... bahtsiz medeni
 5. 5.
  tabi bu yeminde hiç bir zaman yolsuzluğa, şerefsizliğe, ikiyüzlülüğe karşı bir söylem yoktur. kendilerini milliyetçiliğin tek temsilcisi sanan y..rrak-kürek adamların saçmalamasından öte bir şey değildir. ayrıca: aa gerezek oğlu gerzekler, ne dünya'da ne de türkiye'de komünizm mi kaldı da yemininizin içine "komünizme... " ibaresini koyuyorsunuz!bu adamların birçoğunun dünyadaki gelişmelerden haberi yok, bunların birçoğu için dünya o "çay ocaklarında" onlara antılan şeylerden ibaret ve yine bu adamların birçoğu komünizmi bile bilmezler? "kardaş nedir komünizm" diye sorsan? "gardaş ateistliktir, dinsizliktir" der geçer! işte bu kadar sığ ve çapsızdırlar! ancak 300-500 kişi oldukları zaman bu geçerliliğini 30 yıl önce yitirmiş argümanları da yeminlerine katarak sağda-solda böğürüp dururlar. hayır, böğürüp-gırtlak patlatmaları umrumda değil, ama herifler bu gösteriyi "türk miliiyetçiliği" namına yaptıklarını ileri sürmüyorlar mı? işte bu beni gıcık ediyor! ulan sizin nereniz "türk" nereniz "türk milliyetçisi"? sizler ancak, milliyetçiliği tekeline almış bir garip ucubesiniz ve herşeyden önemlisi siz ve sizin gibi odunlar ve kırolar yüzünden "türk milliyetçiliği" ve "türklük şuuru" zedelenmekte! bu hödükler "türklüğün" ve "türk milliyetçiliğinin" temsilcisi olmadılar ve olamayacakalarda. sadece bu kavramların içini boşaltan bayağı sentezciler olarak kalacaklar. tanrı sizin gibi hödüklerden türk milletini korusun!
  11 -9 ... kerameti kendinden menkul
 6. 6.
  tanim: allah akil fikir dagitirken semsiye ile gezen insanlarin yemini.

  acik acik gerizekali diyorum, evet. koltukta yarim yarim yarilmami saglayan dayanagim ise fasizme karsi olmalari.

  lan yemininizin adi ne sizin? ulku yemini... cok guzel. neye karsisiniz peki? fasizme... iste buna yarilirim ben arkadas. hem ulkuden bahsedip hem de fasizme karsilar. lan gerizekalilar, ulku dediginizi boku siz komunist bir dusunce mi saniyorsunuz? lan sizin ulkunuzdeki 'cihan hakimiyeti' sarti fasizm degil de nedir peki? 'dunya trurk olsun' zirvasi fasizmin flama tasiyani degildir de nedir a benim kus beyinlilerim?

  o okulda ev arkadasim okumakta. ev arkadasimin yakin bir arkadasi -kizcagiz adet gununde olmasina ragmen- ramazan ayinda kantinde cay iciyor diye saclarindan tutulup yerlerde suruklenince bu hayvanat bahcesi de kizin 'kimsiniz lan siz' cevabina 'biz fasiztiz' cevabi vermisler. simdi de fasizme karsilar.

  hadi o zaman beyler takim elbiseler tesbihler fora...
  6 -3 ... aria galactica
 7. 7.
  (bkz: ulan cs oynayasım geldi)
  (bkz: Tekbir) *
  1 -3 ... botanik
 8. 8.
  Orak çekiç üzerine yemin eden tiplerden daha onurlu olan gençlerin yeminidir.

  Türk milletinin geleneklerinden gelen tüm namus mitleri üzerine yemin etmişlerdir. inşallah yeminlerini layıkı ile yerine getirirler.

  Bazı mallar gibi orak çekip devrim che bidi bidi üzerine değilde kendi öz benlikleri üzerne yemin etmişler gayet şık takım elbiseler giymişler emperyalizme hayır diyip converse giymemişler.

  Bu gençleri eleştiren ve kendini entellektüel sanan kişilerden daha onurludurlar.

  - benim bir ülküm var ve insanı ülküler ayakta tutar.
  (bkz: v for vendetta)
  13 -38 ... frost
 9. 9.
  Yıllardır yanlış mecralarda dolaştıklarını anlatan ya da bundan sonra mecralarını değiştirme kararı aldıklarını gösteren yemindir.
  2 -2 ... heathcliff
 10. 10.
  devlet bahçeli ile çelişen bir yemindir. *
  1 ... ramorin