bugün

son yıllarda iyice başkanın sesi moduna geçen, fenerbahçeli olmayan biri tarafından yazılarının okunması halinde bünyede alerjik tepkilere yol açacak eski futbolcu, spor yazarı.
karşı apartmanda oturan artis spor yazarı. fb tv'deki yorumlarıyla herkesi koparmaktadır. 2. adnan aybaba faciası.
fotomaç gazetesinin iddaa ekinin baş yazarlarındandır. her salı ve cuma bir süpriz bir de banko kupon hazırlar. şimdiye kadar tutturduğu tek kupon ise 3 maçtan oluşmaktadır ve 1'e 2,05 vererek bütün iddaaseverleri zengin etmiştir(!). **
kaybedilen fortis türkiye kupası sonrasında iyice sapıtmaya başlamış yorumcu, yazar.

bu kupanın önemli olmadığını, önemli olanın lig olduğunu söylemiştir. buraya kadar hak verilir kendisine, ama her sezon televizyonlara çıkıp bu kupayı en son benim de içinde bulunduğum kadro almıştı diyerek böbürlenmek, o kupayla fotoğraflar çektirip gazete sayfalarına taşımak da neyin nesi.
bir yazar karakteriyle camiasına bu kadar mı yakışır dedirten, avrupa maçları öncesi ve sonrası yazılarıyla koparan acınası kişi.
beyin fukarası şahsiyet...

(bkz: akvaryumun içine osuran insan)
zırsalak olmayan tüm sporseverlerin sadece güldüğü kendini kaybetmiş izlenimi veren futbolculuk kariyerinde başarılı günleri olmuş;ancak şimdi saygınlığı olmayan yazarımsı.
fenerbahçe formasıyla yorum yapan şahsiyet.fenerbahçeli olmama rağmen bazen ben bile yuh diyorum.
fenerbahce nin yuz karası
bir fenerbahçe taraftarı olarak zerre haz etmediğim gazeteci müsveddesi.
aşağıdaki cümleyi kurmuş kişidir;

"Tartışmalı mı diyelim, şaibeli mi diyelim, normal mi diyelim, ne dersek diyelim. Nihayet şampiyonluk G.Saray'a gitti, hayırlı uğurlu olsun."

http://www.ajansspor.com/...ar/yazi.asp?YaziID=143900

(bkz: akıl fikir)
Şükrü Saracoğlu (O zamanki adıyla Fenerbahçe) Stadı'nda atılan ilk golün sahibi.( Yıl 1983 )
eski futbolcu olduğu kulağa pek inanılası gelmeyen, yazan adam.
fenerbahçenin türkiye kupasını son kez aldığı 1983 yılında finalde golü atan futbolcu
eski bir galatasaraylı olmasına karşı fenerli kimliğini ön plana çıkarmak için habire galatasaraya sataşan müstesna şahsiyet
fenerbahçeli olmama rağmen yorumlarını ve anlatım tarzını beğenmediğim olan antipatik insan.
geçen sezon ortalarında fenerbahçe puan farkını açtığı dönemde yazdığı bir yazıda,

"isterse iki dünya bir araya gelsin, ne olursa olsun fenerbahçe bu ligde zaten şampiyon olur" gibi bir cümle içeren, klasik amigo ağzıyla yazdığı bir yazısını ne olur ne olmaz diye kopyalayıp, sezon sonu galatasaray şampiyon olduktan sonra kendisine mail yoluyla ilettiğim şahsiyet.

(bkz: insan olana koyar)*
uruk-haiye benzeyen spor yorumcusu.
aziz yıldırım ın medyada ki gözü, kulağı hatta eli olan şahıstır. bir kere olsun yönetimi eleştrdiği görülmemiştir. "galatasaray a gittikten sonra fenerbahçe nin büyüklüğünü bir kez daha anladım" diyen şahıs olup pek te inandırıcı olmayan eski futbolcudur.
(bkz: ciddiye alınmayan spor yazarları)
adnan aybaba'nın fenerbahçe versiyonu olan provokatör spor yazarıdır. fenerbahçeliler de dahil olmak üzere, aklı başında hiçbir futbol izleyicisi tarafından sevilmeyen ve dikkate alınmayan yazardır aynı zamanda.
sözlükte kimsenin bir tek olumlu şey söylemediği fanatik ve yanlı taraftar.eski futbolcu diye fotomaçta eline kalem tutuşturuvermişler,o da saçmalamayı kendine görev bellemiş.
O kutsal formayi* nasil giydigine hala inanamadigim, spor yazari gorunumunde amigo..

yazdigi yazilarda, spor yazarligindan cok provakatorluk yaptigina inaniyorum.. bu kadar at gozluklu, tarafli yorum yapilamaz heralde..

edit: selcuk yula da mi yazar acaba? birisi fena kotulemis entryi..
http://www.youtube.com/watch?v=7YVAeKbCVuE&mode=related&search=
cok eski bir tezahuratın yeniden canlandıgı an*

kalemizde ivancevic var
geri dörtlü geçilmez duvar
orta saha hepsi canavar
ileride selçuk yula var
galatasaray forması giymesine rağmen aziz yıldırım yandaşlığı yaparak fenerbahçe medyasında etkin bir yere gelen insandır. yönetim ne yaptıysa iyi yapmıştır, diyerek gazeteci kişiliğinden uzaklaşan, maşa haline gelen yazar.