bugün

bastırılmış dürtülerin sonucudur bu tarz olaylar. her insanın fantezileri vardır ama toplumda ayıplandığı için en yakınındakine bile konusunu açamaz, eşine söyleyemez. ya öyle herifler var ki sevişirken soyunmayın bile diyorlar. zevk almak günah çünkü... açın malum sosyal medya sitelerine bakın cuckold swinger çiftler mi ararsın köleler mi ararsın her türlü insan var. bunlar yabancılar değil toplu taşımada yanyana seyehat ettiğin, markette karşılaşıp selam verdiğin kişiler.
kendi boklu götünü, yetmedi, karısının, kızının ve kahpe anasınınkini şeyhine badeleten yobaz puştların geçemediği imtihandır.

(bkz: yobazların ahlakı)
sekülerizim değil yobazlık yüzünden oluyor bunlar.
Gavat gavattır seküleri dindarı olmuyor işte. He zaman zaman ibre bir tarafa daha çok kayıyor o da baskı veya toplumun mevcudiyeti ile alakalı. Yani gavat gavatsa bunu izmirde belli eder yozgatta da.
nuclearbat arkadaşımızı kutluyorum zaten imtihan derken net bir açıklama yapmış sayıyordum kendimi ama bilyorum ki bizde okuma yazma özürlü insan çok.

sorunum şu, bir kız neden evlilik dışı ilişkiye girdiginde sorgulamıyor fakat 5 kişiyle ilişkiye girdiginde sorguluyorsunuz.

ahlakçşıyım ikisini sorguluyorum size bu ikisi arasında taraf seçtiren nedir.

mantıklı bir insan ikisini de desteklemeli veya karşı çıkmalı deigl mi?
başlıkta bir tane tam örnek oluşturan malımız da geldi açıkçası.

bak ne demiş kuş beyinli, sekülerizm sizin gibi gavatların ortaya çıkmaması için var.

yahu zaten gavatlık ve sekülerizm tezat degil. sekülerizmde rıza esastır salak. bu mallar hakaret ediyorsuz sanıyor, tamam rıza esastır ama çogu seküler gavatlıga karşı mesele bu, yani bu ülkede 2 birim muhafazakar gavat varsa 2 birimde seküler gavat vardır bu mesele ayrı bir yerde tartışılır muhafaakarlardan gavat çıkmaz degil bu. her yerden çıkar ama bunu muhafazakarlık normalleştiremez, sekülerizm normalleştirir mesele bu.
seküler veya dinci grup seks olacak da gitmeyecek biri var mı. alnından öperim.
bu varlıklarda yani yobazlarda ortası yok yani.

ya karıyı kapatıp çocuklara tecavüz edeceksin ya da gavat olacaksın.

e mayada bozukluk olunca bu adamlar ne olursa olsun arıza olacak.
asla ve asla ne sekülerliğin, ne laikliğin suçu olan durumdur.

içindekileri sırf şeriat devleti olduğu için bastıran bir kesim var imiş sadece.
özgürlüğü tattıkları için bastırmıyorlar artık. tek olay bu.

özgürlükten anladıkları rahatça ahlaki yozlaşmanın dibine vurmak yalnızca.

bakın avrupa'da ilişkiler bu şekilde rayına oturmuştur. aynı hareket orada normal bir amaçla yapılırken bizde güdülen amaç açık ve net oynaklıktır.

üstelik bu sadece cinsel anlamda ahlaki yozlaşma değil. hemen her alanda. iş ahlakı dahi.
bugün avrupa'da insanlar mecbur kalmadıkça biz türkler ile iş yapmıyor. niye? yaptığımız her şey hileli hurdalı.

ve bu seküler devlet yapısının, laikliğin suçu olmadığı gibi bu yozlaşma yalnızca tek bir kesimde vuku bulmuyor. ülkenin her kesimi yerleyeksan.

bu topraklara türk töresi gelmedikçe bu insanlar adam olmaz.