bugün

Hayatın bir gerçeğidir seks. Utanmayı gerektirmez.
Bekaret kaygısı olmayan tü kaka bayandır.
benimdir bu. ya zaten rahatça konuşamıyoruz yanımızda erkekler varkan. bırakın bari burda konuşalım ya. ben de yazcam.
bir kere bayan değildir.
kadın denir ona. bayan ne be?
utanmazlık kavramı da göreceli olduğundan, herkese göre niteliği değişebilecek ama aynı zamanda da kimseyi ilgilendirmeyen kadındır.
erkeklerin açtığı başlıkların yanında fıstır.
başlık girmek ve başlık konusunu özgürce seçmek her yazarın hakkı olduğundan, çaresiz, başlıkları okunması gereken, renkli yazardır.
seksli başlıkları açan baydan daha utanmaz değildir. ha bence ikisi de utanmaz değildir o ayrı e şimdi bunu niye yazdım tamamen bastırılmış feminist duygularımla utanmaz bayan altta kalmasın diye yazdım. bi de ilk cümle de seks demişim, çok utanmazım be.
evet efendim...

sözlükte erkek gibi erkek, kaslı ve damarlı kollu, adonisli yiğit olan, çevresindeki tüm kadınlar ve yaşlı teyzelerce evlenilecek erkek, vay be yakışıklı değil ama sempatik kategorisindeki müthiş maneviyatlı, çok yakışıklı ve büyük penisli ak partili dürüst erkeğin bile bakmaktan imtina ettiği o iğrenç ve seks dolu akılalmaz başlıklara entry giren utanmaz bayan yazar.

böyle tiplere rastgeliyorum arada, nikine bakıyosun memeli, gofretli, şekerli bir şey ama o masum ve dostane tavırlı olan nikinin ardında çok afedersiniz balkondan gel gel işareti yapan mini etekli dar badili ve gayet bekaretsiz bir kadın imajı saklıyor. siz siz olun bu utanmaz ve gayet bekaretsizce laikliği ulu orta gösteren bayanlardan uzak durun ya da durmayın siz bilirsiniz yüce mevlam belanızı verir inşallah.