1. 1.
  seks de, yemek yemek, uyumak gibi insanı bir ihtiyaçtır. ancak ihtiyacı karşılarken ahlak kurallarına uygun şekilde icra edilmesi gerekir. bu sebebten insanlar hayatlarını boşa geçirmeden çalışarak sağlam bir şekilde en temel ihtiyaçlarını karşılamalı ve seks ihtiyacını karşılamak için zemin oluşturmalıdır.

  seks hele bir partner ile düzenli olarak (bkz: düzenli seks) yapılıyorsa her derde devadır. nasıl insan yemek yemez ise seks yapmadığında bir takım aksaklıklar olacaktır. mastürbasyonla bir nevi kişi kendini tatmin eder çoğu rahatsızlıktan bu sayede kurtulur. ancak ne seks ne de mastürbasyon yapmaz ise vücutda bir şekilde otomatik emniyet pürjörü devreye girer ve oluşan gerilim boşaltılır. bu da fiziksel olarak seksin bir ihtiyaç olduğunun ispatıdır.

  gerilim boşaltma ve kişiye en doğru fayda sağlayacak seks, severek ve sevişilerek yapılan ahlaki kurallara uygun sekstir. zira bünyede en ufak bir psikolojik rahatsızlık bulunmadan gerçekleştirilir ve ihtiyaç karşılanmış olur.

  edit :
  toplumdan topluma ahlak kuralları değişir. ve bu kurallara uygun şekilde hareket edildiğinde kişi zarar görmez.

  örnek :

  birden fazla kadınla birlikte olmak çoğu toplumda ahlaksızlıktır bu bir ihtiyaç karşılama yöntemi de değildir. ayrıca hastalık riski yüksektir, ihtiyaç karşılanırken sağlık kaybedilebilir.
  7 -3 ... burnuna sinek konan kedi
 2. 2.
  son dakika;

  ahlaki kurallara uygun sevişebilen kadın ithal edildi.
  2 -2 ... ozclk
 3. 3.
  (bkz: ahlaki kurallara göre sevişme kitabı) http://ebay.com
  -1 ... hayvanim
 4. 4.
  ekmek yemek, su içmek kadar hatta daha önemli bir ihtiyaçtır. karnınızı doyururken nasıl başkasının ekmeğini çalıp yemek veya zorla almak, daha hamur iken yemeye kalkmak iyi değil ise sekste aynı durumdadır. müslümanlar için kendinize sunulan ekmek helal mi haram mı bakmak gerek. diğerleri kendilerine sunulan her ekmeği yemek istiyorlarsa yesinler. sonra aids, frengi gibi ekmeği bozan şeylerle hastalanırlarsa bize de iş çıkar.
  1 -1 ... rush
 5. 5.
  sonuna kadar katıldığım önermedir. seksin ihtiyaç olarak görülmesi, kadın erkek arasındaki ilişkiyi bambaşka bir boyuta taşıyabilir. mesela erkek arkadaşı acıkınca bunun bir ihtiyaç olduğunu bilen hatun gereğini nasıl yapıyorsa; canı seks istediği zaman da bunu bir ihtiyaç olarak görüp yine gereğini yapar. *
  1 ... tamam bocegi
 6. 6.
  (bkz: bekar ssklıların vizitelerini devlet karşılasın)
  ... gigantic
 7. 7.
  Maslow un 5 basamaklı piramidinin en alt basamağını oluşturur.
  Birinci basamakta temel( fizyolijik ) ihtiyaçlar : yiyecek, içecekle birlikte seksin ihtiyaç olarak alındığı görülür.Bunun aynı zamanda diğer basamakların temelini oluşturduğu düşünülürse, eksikliğinde geriye kalan 4 basamağın sağlıklı işlemesinden de söz edilemez. diğer basamakların da sırasıyla
  "güvenlik ihtiyaçları(gelecek garantisi)"
  "sosyal ihtiyaçlar(sevme-sevilme)"
  "benlik ithiyaçları(özgüven, saygınlık)"
  "kendi ideallerini gerçekleştirme"
  Bunlar olduğu göz önüne alınırsa bunun ne kadar önemli olduğu anlaşılır.
  ... baligiyla sevisen adam
 8. 8.
  ihtiyaçlar 3 ayrılır.
  1. doğal ve zorunlu ihtiyaçlar: yemek, içmek
  2. doğal ve zorunlu olmayan ihtiyaçlar: siyasi güç, şan, şöhret
  3. doğal ama zorunlu olmayan ihtiyaçlar: seks, seks, seks
  1 ... onlyocean