bugün

var olsa da bu başlığa yazı yazmayacak yazarlardır. (bkz: arayın bulun)
(bkz: ehem)
(bkz: abazan mevsiminiz hayırlı olsun)* * * * *
her sözlük yazarının tanışmak istediği bi kişidir hele bide şehirler tutuyosa yuppii...
uludağ sozlugun bir koşelerinde keşif edilmeyi bekledıgını dusundugum varlıklardır.

(bkz: uludag sozlugun kızları vs ekşi sozlugun kızları) * *
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: kediler martta sözlük yazarları her ay ürer)
niyetini biraz daha açıkca belli edeceklere msn adresini verecekmiş.

bi buldurun arkadaşlara be.
(bkz: efendim bebişim)
(bkz: zarf attım yer misin)
(bkz: imhotep)
(bkz: mendoza)
(bkz: moonlight sonata)
uludağ sözlük yazarı olan kızların; kime göre ya da neye göre güzel ve seksi olarak seçildiğini bilmememe rağmen, bir şekilde seçilmesi olayı. kızlar bir an önce kendinizi deşifre edin, beklemekten dolayı genç abazanlar rahatsız.*
(bkz: kaytan biyikli dilber)
(bkz: zikerim böyle muhabbeti)
moderasyonda adamı olan yazardır. yine aynı senaryo başladı. ama eninde sonunda götüreceğim yazarlardır. baskılar beni yıldıramaz.
(bkz: neverland)'de yaşayan yazarlardır.
(bkz: aa bu benim lan)*
(bkz: abazaları fişlemek)
bence burda ki tüm bayan yazarlar çirkindir.(kızdırıyım dedim belki kendilerini deşifre ederler.)
çok fazla yok ama birkaç tane tespit ettim ben. yakın zamanda kendilerine yazılmaya başlıycam hayırlısıyla. daha entryleri okunacak, ona göre yazılma stratejisi belirlenecek, yazılacak, msn, buluşma... ooff off. daha kolay bir yolu olsa keşke. ama azmettim eğer uçurulmazsan birkaç ay içinde en az 3 tane götürürüm.
gıgıldan arama yaparken rastgele sözlüğe girip, bu başlığı gördükten sonra seri bir şekilde üye olan vatandaşları istek dışı etkileyerek, mütemadiyen sözlükteki abazan üye sayısını artırması olası yazar(lar)dır.
(bkz: kendi düşen ağlamaz)
arkadaşlara birada getirin benden bu sefer.
kız avına çıkan abazaların açabileceği türden başlıktır.
(bkz: sözlükte kız avlamak)
(bkz: kız tavlama sanatı)
(bkz: kız avına çıkan abazalar)
ayrıca sözlükte zengin yakışıklı romantik erkek arayan kızlardan farkı olmayan erkek yazarların açabileceği başlık türlerine de girebilir kanımca...

(bkz: zengin romantik yakışıklı uludağ sözlük yazarı)
(bkz: ben)
(bkz: kulağım çınladı ondan)
iki açıdan da düşünülebilir:
1. sözlük yazarı çirkin ve yalnız bir kızdır. abazaları çekmek için böyle bir başlık açmıştır.
2. sözlük yazarı abazadır. kız yazarları avlamak için "benim, burdayım" demeleri için böyle bir başlık açmıştır.

ikisi de değilse toptur. canı sıkılmış da açmıştır.. *
güncel Önemli Başlıklar