bugün

titreyerek gelmiş. hoş gelmiş.
doğan slxiyon'dur.
faciadır.
sabah sabah yarmıştır. (bkz: #10128365)* *
kah sempatik kah antipatik.kah kalenderimsi kah soytarımsı.ama densizlik bu çocuğa çok yakışıyor.
nickine gül gül öldüğüm yazar.
dickine gül gül öldüğüm yazar.

(bkz: the deepthroater)
Topla da gel sex machine.
açtığı başlıklar ve girdiği entrylerle koyun olmadığnı ispatlamış yazar..
sözlüğe eskort ısmarlayacak yazar. yalunuz hediyeyi tatmin edemeyenleri bi kenara ayırıp tek ayak üstünde durduraciğiz. ona göre. sonra tek ayak üstünde zkiştireceğiz. saptamalarımız ve hesaplarımızın durumuna göre bunlara cennette erken boşalma sorunun olmadığını söyleyip bu zavallıcıkcıkları teselli ediciğiz.

yes.
öyle zannediyorum ki bir yazarın 2. veya 3. hesabıdır.

yöneticilerin dikkatine. darısı silinmesine.
öyle zannediyorum ki yazarın 8. veya 17. hesabıdır. yöneticiler! huu! siz salaksınız işte, fark edemiyorsunuz. heeey gidin...
(bkz: doğulu eziklerin batılı filozofları kıskanması) başlığıyla. ne doğuya ne batıya verdiği örneği sınıflandıramayan yazar kişisidir. "dahi" kelimesini çok iyi kullandığını betimlemeye çalışırken bir kaç örnekle, cümlesinin ve başlığının tanımdan bi haber olduğunu da anlamamıştır. kendince bulduğu bir iki doğulu(!) ezik yazarın batılı filozofları kıskandığını iddia edip iki tane daha doğulu özel yazar koymuştur örnek için. madem doğulu ezikler batıyı kıskanıyor başka doğulu kıymetliler varsa sen bunu "bazı" kelimesiyle ifade edemeyecek kadar sığ mısın. genelleme yaptıktan sonra hangi verdiğin örnek "adam haklı ya" mantığını doğurur bir düşün. başlığını adam gibi aç, hangi doğulu hangi batılı belirle sonra da gel ahkam kes dahi yazar. doğulu ezikler ve batılı filozoflar ilginç yaklaşım.. ahhh pardon doğulu ezikler diyerek filozoff demek istemiş. başlığa gel ya.
gereksiz başlık açarak sözlüğü kirleten bir yazardır kendileri. en yakın zamanda özgün yazılar ile sözlükte boy göstermesini dilerim.
arkadaş. sözlükte artizlik yapacaksan ya kalbini sökeceksin bikaç saatliğine, ya da hiç ilişmeyecen öyle tartışmaya, vurdurmaya falan...

ben insanlardan nefret eden bi adam değilim.
nefret etmekten dahi nefret edemem ben.
öyle bi adamım.
şimdi yazdıklarımdan alınıp çıldırmaya, nöbet geçirmeye, histerik hallere dadanmaya gerek var mı?
yok abiler, yok reisler. yapmayın.

eğer "ciddi ciddi konuş da taşak geçme, üzülüyom ben, ühü" moduna girenlerin niyeti sözlüğü minvalinden saptırıp daha esen bi yer kılmaksa...

siktir git yarrrraam.
lan o değil de... az önce aklıma geldi.
benim annem, çocuğunu kimsenin annesine laf söylemeyecek şekilde yetiştirebilmişken...
bu ülkücü-dinci takımın anneleri nasıl insanlar ki acaba?
çocukları hep bi şeyin, birilerinin, bi şeylerin çocuğu olma peşinde?

çözemedim ben onu.
eğer bu araç bir göt ise egzozdan çıkan duman da muhtemelen osuruk olacaktır.
(bkz: seksi istikametten gelen arac/#10247739)

komik lan.

adam bildiğin bana hitap ediyor. nickaltımdan hem de. sözlük olm bura. ehehühü.
ayrıca kendisine kendi götünü barnaklamasını tavsiye ediyorum.
tatmin etmeyi seviyormuş ya şeyleri... hani şeyleri...

neyse. keh keh.

la bi de: (bkz: ben bu yazıyı salaklara yazdım/#10247761)
(#10247761) ile kendini tarif eden yazardır.
biri olmasından şüphe ediyorum. dua etsin o olmasın.. ya da oysa ben oyum demesin..
kemalist, faşist, ümmetçi, kapitalist, milliyetçi, gelenekçi, militarist, vatansever, dini bütün yazar.

evet. böyle olmayanlara nalet ohuyom ben nalet. herkes benim gibi olacak. olmayanın pü allaa belasını vere.
ipneler.
(bkz: #10247336) türkleri sevmeyen yazarımsıymışşş... kendini zeki sanmaktadır aynı zamanda. yazıları dikkatle okunmalı, ne kadar zeki olduğunu anlarsınız. türkleri sevmek zorunda değil tabi bir de ülkücelerle dincilerin anası nasıl acaba diye kendince bir şeyler demeye çalışmıştır. kendisine sen bu kadar aykırıyken sana küfür edilmediğini mi düşünüyorsun?

pek takmayın, takarsanız benim gibi sinir krizine girebilirsiniz.
sadece türkleri değil...

(bkz: arapları sevmiyorum kardeşim)
(bkz: çinlileri sevmiyorum kardeşim)
(bkz: norveçlileri sevmiyorum kardeşim)
(bkz: tatarları sevmiyorum kardeşim)
(bkz: rusları sevmiyorum kardeşim)

hiçbir milleti sevmeyen ultra-faşist yazardır...

ben bi problem görmüyorum.
do ya?

e kürtleri sevmezken bi problem yoktu hani?

(bkz: kürtleri sevmiyorum kardeşim)

o bağımdan şeğettiydim bebeyim.

düt: aklıma sonradan geldi gançlar. gürcüleri de sevmiyom ben. (bkz: gürcüleri sevmiyorum kardeşim)
düşmanı bol yazar. dayanamıyorlar efendim, hep söylüyorum, çekemiyo kavatlar.
üstünü çıkarıp söylemesi gerekir ne söyleyecekse. zira anlaşılmıyor.
yazar notu: hadi ordan seksi!

zorunlu edit: bu yazı şahsa değil bir "mal" olarak görülen araca yazılmıştır.
saldıray abi'den alıntılar yapılmıştır.
gereksiz.