1. 1.
  insanları anlamanın zor olduğu gerçeği bir yana en temel insani ihtiyaç olan seksi dahi yasaklayan, haram eden, nikahlı eşe dahi arkadan yanaşmanın lanet edilidiği bir dine inanıp tapınan bir insandır. demek ki insanlar böyle böyle sapıtıyor. yazık.
  3 -32 ... embesilite
 2. 2.
  doğru yolu seçmiş insan modelidir. *
  5 -3 ... 5 bin papel
 3. 3.
  türkiyede çok olmasından dolayı alıştığım insan modeli.
  1 -5 ... kakelekara
 4. 4.
  cinselliği gerektiği yere kadar ve doğru şekilde yapılmasını emreden dine inanan insan modelidir.
  anal seks in zararlı olduğu bilimsel bir açıklama ile kanıtlandı. eğer allah birşeyi yasak ediyorsa bunda muhakkak gerçeklik vardır. bu gerçeği bilip de inan kişidir.
  19 -4 ... ukraynali
 5. 5.
  seksi haram kılmayan bi dine inan o zaman. tutan yok, zorlayan yok. insanlar demek ki böyle böyle embesilleşiyor.
  5 -1 ... esesmaniac
 6. 6.
  madem haram peki tanrı neden o organları verdi ? sorusunun sorulması gereken insan modelidir..
  1 -3 ... kopan sifon cekecegi
 7. 7.
  Dinimiz islam , böyle bir şeyi yasaklamıyor ki . Haram kılmak dine karşı gelmek demektir . Allah her şeye uygun bir yer ve zaman belirtmiş . Nikahlı eşle yapılması gerekmektedir .
  ... mertk
 8. 8.
  kendini karşısında durduğu şeylere göre tanımlayan insanların, kendisini inandığı değerlerle tanımlayan insanlara "model, tip " gibi ifadelerle hitap ederek onları küçümsediğini sanması harbiden gariptir. sen siktir git neye inanıyosan inan, sonra birisi senin düşündüğün saçma falan derse sen de seni eleştirene kendi inançlarınla onun inançlarını kıyaslayarak cevap ver. ama yekten bilmem neye inananlar diye söze başlıyorsan, kafadan mağlupsun, eziksin demektir. ikincisi islamda seks yasak falan değildir, zina haramdır. ha sen zinanın da yasak olmaması gerektiğini düşünüebilirsin onu da gerekçeleriyle açıklarsın bi tarafına sallayan sallar, sallamayan da sallamaz. sonuçta bu inançtır bunun mantıklı bir açıklamasının olması falan da gerekmez.
  3 ... editor
 9. 9.
  seksi değil, hayvan gibi önüne gelenle seks yapmayı yasak kılan dine inanan modeldir. ha seni bağlamaz, sen git hayvanlık yap, sana bir kısıtlama getirmiyor.
  5 ... vedalar soguk olur siki giyin
 10. 10.
  akıl almaz bir insan modelidir.beynini ışık evinde ve ya bir caminin şadırvanında unutmuş nasıl doğduğunu bilmeyen insandır.kendisini leylekler getirmiş olup anası babası sürtünmeden ileri gitmemiş dini bütün insanlardır.tüm dünyada ki erkek kadın seksi normal olarak görüp,insanın yegane ihtiyaçlarından biri olarak görüyorlarken nasıl daha hala ortaçağ kafasında kalabiliyor bir insan anlamak zor.
  tüm dünyada ki insanların var oluşu sekse dayanıyorken nasıl inanırsın sen sana seksi yasaklayan bir dine.yazıktır afedersin.
  2 -5 ... kendi icinde bir dem