bugün

Allah onun evine ateşler salsın.

insanlar özgürce sevişebilmeli amk.
ben kadın olsam ödül olarak bile vermezdim.
benim kukum bana kıymetli kalırdı.
sizin gibi benim gibi abazanlara kim niye versin rağbet gördüğünü az çok kavrayabiliyorlar.
yani hadi git şimdi sabununu del deluganlı
ben deldim rahatım.
ama gerçekten ödül gibi bir şey...
kendini sekstoys olarak gören kadın algısı.
aslında cinselliğin katili olur bu yaratıklar.
sex sadece fiziki (beden ve ruh olarak) bir ihtiyaç ve üreme sahip olma duygularının yansımasıdır.
sex olgusunu bir ödül, bir hediye, bir iyilik olarak görüp karşılık olarak sunulan bir lütuf gibi "neyse, vereyim de sevinsin garibim" diyen kadın para karşılığında vücudunu satan kadından farkı yoktur.

bir kadın çıkıp tanımadığı erkeğe "şu kadar süre sevişmedim, rahatlamam lazım" der sevişmek ister; bunu anlayışla karşılarım.
bir kadın çıkıp hayatında bir daha göremeyeceği birine "çocuk sahibi olmak istiyorum, sperm bankası tüp bebek yapay döllenme vb uğraşmak istemiyorum" der; bunu da anlayışla karşılarım.

ama kalkıp evlilikte veya flört aşamasında ya da sevgili olsun-olmasın, tanımadığı birine bile kim olursa olsun "şunu yapmış, karşılığında vereyim de sevinsin" derse bu benim için fahişeliktir.
kadın "önce avucuma, sonra mamcuğuma" yaklaşımında bedenini karşılık olarak sunar durumda olmamalıdır.

böyle yaparak kadın kendini aşağılıyor.
erkek, bu şekilde davranan kadınlar yüzünden kadını karşılık olarak bedenini sunan biri, sahip olunacak karşılığı alınacak mal olarak görüyor.

bunun için "kadının mamcuğundan önce avucu kaşınır" diyor.
(bkz: At gibi kadına havuç vermek)
ödüldür tamam da, ödülü kim verecek kim alactır, burası muğlaktır.
Beni parmağında oynatabilir. Şu hayatta tek motivasyonum seks yapma ihtimali. Bu nedenle dolandırıcı olduğu belli olan şerefsizlere bir sürü para kapatırdım. Gerçekten benimle düzenli seks yapan bir kıza servetimi veririm.
olm kadınlardan isteyeceğinize... zikmek için elli takla atacağınıza...

bakın o eforu... size sokulmasını sağlamak için kullanın lan... hedefiniz o olsun...
ne yaparsam gelir kendi bana sokulur, yanaşır... sırnaşır vs diye.
şımartacağınıza... mutlu edin... yanınızda mutlu hissettirin.

o sokulma, yanaşma mutlu sonla biter zaten.

siz efor olarak ekstra bir şey göstermek zorunda değilsiniz.
bu bir gol atmaksa illa duran toptan kaleye şut çekmeye şartlamışsınız kendinizi. ya da kimdi lan o pezemeng... solda oynuyordu... hah caner erkin gibi orta yapıp durmaya.

ceza sahasına girin penaltı falan yaptırın.
görsel
bence de bir ödül olabilir seksten hoşlanıyorsa. partneri pek seks istemiyorsa seksin bir ödül haline gelmiş olması normaldir.
bırak seksi, bizzat kendisini bir ödül olarak gören de çok kadın var. gizlenmiş ya da filtresiz cinsel açlıkla üzerlerine atlayan, onları sürekli ilgiye boğan erkekler sayesinde bulunmaz hint kumaşı gibi hissedip kendilerini üstün görüyorlar. oturup bir sohbet bile edemiyorsun ki ağızlarından laf cımbızla alınıyor. onlarla sohbet etme şerefine nail olacaksan kıçını yırtman gerek, onları tek taraflı bir ilgi bombardımanına tutmalısın yoksa kısa cevaplarla geçiştiriliyorsun. zaten cebimde onlarca erkek var, ben istemediğim müddetçe asla ilgisiz ve yalnız kalmam düşüncesiyle kendilerini erişilmez bir konumda görülüyorlar.
güncel Önemli Başlıklar