bugün

sahip erkeğin kızlar tarafından (özellikle telefonda)sürekli radyo spikerlerine seslendirme sanatçılarına benzetilmesine sebep olan durumdur.sırf ses tonunuzu dinlemek için bile telefonla görüşmek isteyenler olur bunu da açıkça dile getirirler.hem yakışıklı olup hep güzel ses tonu zor oluyor.
saçları uzun olduğu zaman behlül derim.*
sırf ses tonunun seksi olduğunu ve yakışıklı olduğunu belirtmek için açılan başlık. o kadar seksi sesli ve yakışıklısın madem sözlüğün kızlarından medet ummak niye ha. zor oluyor mor oluyor ayaklara bak bide. ayar verilesi başlıktır. siftah benden bereket allahtan.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
(bkz: zeki kayahan coşkun)
dönem başıydı gittim derse, biri söz aldı bir konuştu o karizmatik ses tonuyla bir de ingilizce konuştu mu kim bu yeaaa oldum bi baktım arkaya çocuk kara kuru bişey. her perşembe bu çocuk konuşur o karizmatik ses tonuyla ama artık arkaya bakmıyorum.
(bkz: ses var görüntü yok)
(bkz: rutkay aziz)
genel de sadece sesini duyduğun birisiyse, ilk gördüğün de hayal kırıklığı yaşanır. kafan da farklı birini canlandırırsın çünkü. ama gördüğün, tanıdığın hele bir de sevdiğin biriyse, sesi inanılmaz etkileyici gelir kişiye. var böyleleri. adı bende saklı.
(bkz: matthew bellamy)
(bkz: jeremy irons)
Yazar her ne kadar reklamını yapmış da hi olsa , üzerine gittiği konuda haklıdır. Aynı duygular paylaşılmaktadır.*
eski sevgili.
geri kalan tüm olumsuzlukları kapatabilir bir özelliğe sahip erkektir -tabi bu sesin hakkını verip içini doldurabiliyorsa-.
(bkz: okan bayülgen)
yeni sevgili.
(bkz: nejat işler)
Dinledikce dinlenesi yanına alıp eve görülesice sexy sesdir. (bkz: Bariton sesidir)
başlığı açan yazarın reklam yapma isteği ya da sözlük kızlarından herhangi bir beklentisi yoktur.sadece kendisi gibi aynı durumda olan erkeklerin sorunlarına ışık tutmak istemiştir.bu da böyle bilinsin.*
pilot olabilir.
(bkz: teoman)
(bkz: allah bereket versin)
(bkz: teoman)
(bkz: müşfik kenter)
(bkz: yekta kopan)
(bkz: mustafa uğurlu)
(bkz: jude law)
(bkz: yanni)
telefon konuşmasında sesiyle her kızı tavlayabilen yaratık
çekicilik olarak sağlam puan kazanmış olan erkektir.
güncel Önemli Başlıklar