bugün

(bkz: bunu diyen insan olamaz)
doğru söylemiştir. tarladan mı topladılar bizi?
(bkz: yokum diyorrrr). (bkz: kutuma gitmek istiyorum acun bey).
(bkz: kernel amadeus)
aklı iki ayağının arasında diye nitelendirdiğimiz insan türüdür.
iyidir kötüdür tartışılır ama dürüsttür en azından. ilişkiyi yalanlarıyla şişirip sonradan patlatmaya gerek görmeyen insandır, nettir. ne bir eksik ne bir fazla diyendir, elbette kendini kabul edebilecek birileri olduğunun da farkındadır.
cinsiyeti erkek olan canlıdır.
net insan.
genelde erkek insandır.
1. - sen buraya sıç ben onu merhem diye böğrüme sürerim!
* aşkım beniimm! ne kadar romantiksin sen
- sensiz doğan güneşim ta amına koyim!!
* hooley!!
- sana batan dikenin ciğerini zkeyim!!
* hooley!!
- seni bana vermeyen babayı zkeyim!!
* hoo..??? lann??
- çeyizsiz gelen gelinin şafağını zkeyim!!
* muhittin dur artık noolur!!!
dünyaya uçkurundan bakan insan düşüncesi. azcık yukarı doğru, ileriye bakmak da lazım.
düşündüklerini açıkça ifade etmeyi bilen insandır.

(bkz: hay ağzını öpeyim)
seksen yaşındadır.
seks yaşamı uzatır der bilim adamları.*
realist ve varoluşçuluğu benimsemiş insan beyanatıdır. ancak beyan sahibi türk ise, bünyedeki karışıma bir tutam magandalık ve bir tutam zontalığı da eklemek şarttır.
doğal insandır.eşiyle sex yapmayacaksa diğer insanlardan bi farkı yoktur.türememiz ademle havvadan daha söze gerek mi var.başbakan 3 çocuk derken sex yoksa kalmayan insandır.
bir ingiliz kızıdır.
evliyse haklıdır. dürüst olalım bu toplum da evliliklerin büyük bir çoğunluğu, düzenli seks hayatı için yapılır. amaç sevişmek ve üremektir. (ama tabi kadın da ya da erkek de sonradan ortaya çıkan bir rahatsızlık falan varsa o zaman konu değişir.) neyse...

lakin bahsedilen ilişki tanışma, flört, çıkma durumu falansa o zaman, kafası sadece belden aşağıya çalışan kişiden uzak durmak lazımdır. dur ya bir tanışalım, anlaşalım, beynimiz ne diyecek bir dinleyelim değil mi? ne bu acele. işine gelmiyorsa da güle güle...
seks için yaratıldığını düşünen canlıya verilen addır. Bu canlı çıktığı her kişiyi kendisine verilen bir görev sanıp kızı seksmesi olayıdır.
(bkz: beş para eder mi varlığın ki yokluğun beni acıtsın)
Açık,mert,korkusuz
(bkz: yok artık amk)
adamın hasıdır.
karşı tarafın varlığı tamamen sekse bağlanır ki, bu "sen sadece cinsel bir materyalsin"e denk gelir. bunu söyleyen birisi, eğer para kazanıyorsa, doğrudan doğruya bir hayat kadınına gitmelidir. bu ifade şöyle normalleştirililebilir: "tensellik yoksa ben yokum". çünkü "tensellik" temasa dayalı her şeyi içerir ki, bu bir sevgiliden beklenir. bazen bir erkek sadece sevgilisini sararak da mutlu olabilir ki, bunu bir hayat kadını ile gideremez.
(bkz: kamasutra ustasi)
Muhtemelen insan değildir. Kendisini sekse odaklamış balamozun tekidir. Dünyada seks dışında da gayet güzel duygular olaylar mevcuttur onları da bir tatmalıdır.
uzun süreli ilişkilerde kontrolden çıkması muhtemel olan insandır.