bugün

enteresan birşey. genelde erkekler düşünür bunu. evet arkadaşlar bu nasıl bir saçmalıktır anlamak mümkün değil. sevişmeyi ne sanıyorsunuz siz. önce buna gelelim sadece erkeklerin zevk alıp kızların sizin için buna katlandığını mı. ulan malmısınız? eşey hormonlarınız beyin hücrelerinizin çalışmasını engelliyor galiba. seks yapmayı ne sanıyorsunuz lan? bu şekilde düşünen varsa beyinsizdir kesinlikle. ayrıca seks güzel bir şeydir.
seks yapmaktan ziyade becermek odaklı düşünen pardon düşünmeye çalışan salak erkek sanrısı.
seks yapmak tek taraflıdır. o da karşı taraftır.

partnerinize ne kadar zevk verirseniz o kadar zevk alırsınız.
sex yaparak sorunlar çözülebiliyor olsaydı tavşan cumhuriyeti (t.c değil ama) dünyayı yönetiyor olurdu. Bu başlıktan bağımsız cümleden sonra, sex yapmak çoğu ergen sözlük yazarına göre hala iç taraflı olsa da bir kaç yazar abisi ve ablası tarafından mevzuya hakimiyet ve bilgi aktarımı ile aydınlanma yolunda ilerleyeceklerdir. Sex bir bütünleşmedir ha keza birçok lugatta üremek amaçlı çiftleşmek olarak görebilirsiniz, burada (bkz: çiftleşmek)'in altını çizmeniz gerekir aksi takdirde üreme kelimesiyle aranızın zaten iyi olacağını düşünmüyorum.

Çiftleşmek; demek ki neymiş sen tek mişsin ve diğer bir tek ile hasbi hale girecekmişsin. Bu noktadan bakınca bile aydınlanma mümkün aslında. Sorunların en büyüklerinden bir tanesi bireysellik tabanlı günümüz genç ve sex ihtiyaçlılarında ferdiyet ve egoizm ya da alter ego veya aşırı benlik kavramlarının zihinlerinde kol gezmesi. bu saydıklarım gerek popüler kültür gerek mevcut sosyal hayat şartlarının insanlara diktesi hatta hayat manifestosu gibi bir şey olmuş. gençlerimiz ve çiftleşmeye yasal olarak müsade edilmiş tüm toplum üyelerimiz (bak birey dememeye gayret ediyorum anladın mı biz habitatız) eğer sexi sadece hedonist bir açıyla ele alıp bir miktar zevk aldıktan sonra kralını tanımamak gibi algılarlarsa emin olsunlar hayatları boyunca derin bir yanılgı içinde yaşarlar. zaten bu formda bir cinsel hayat sağlıklı ve devamlı olmayacaktır.

özellikle eril toplum üyeleri için şöyle özetleyeyim çünkü dişil toplum üyeleri bu konuda bizden fersah fersah ilerdeler;

''sikerken sevin, severken sikin''

eğer bir gün çiftleşmek zaruriyetine düşersen ihtiyacın olan diğerkamlık damarlarında ki asil spermde mevcuttur.

(bkz: sabah sabah ne diyom lan ben)
tek taraflı olsa 'pussy' razı değil. çift taraflı olsa gönül razı değil. dur lan karıştırdık.
bileğini hiç ters bükmemiş ergen söylemi.
genelde kadınların düşüncesidir.

ve maalesef ki bu düşünceyi ona hissettiren yine erkeklerdir.

o yuzden kimse kimseden yakınmasın

siz derseniz "sikicem koyucam" bilmem ne onlar da der sevişme tek taraflı yapılan eylem.
biraz da kafamız karışık bu konularda.
-Sex neymiş lan? Adını duymuştum bi ara da. Yenilir mi içilir mi?
Bütün ergenliğini masturbasyon yaparak geçiren bireylerin
Ha elim ha kadın mantiğı ile dunyaya bakmasidir.
kadının zevk aldığını unutanlar tarafından düşünülendir.
http://www.karikaturbul.c...git-Ozgur/prezervatif.jpg
aptal bir egoistliktir senin kadar sevgilin de zevk almalıdır.
(bkz: vay mal)