1. 1.
  (bkz: aile kızı)
  ... physicosocial
 2. 2.
  asla üzülmemesi gereken kız. malın tekinden kurtulmuştur ne mutlu ona.
  8 -1 ... ykobo
 3. 3.
  ortada evlilik yoksa bir kaybı olmayacak kızdır. hayatındaki kişi onu sırf bu yüzden terk ediyorsa varsın gitsin, ondan zaten adam olmaz. ama ortada bir evlilik varsa bu, boşanma gerekçesi olabilir ona bir şey demiyorum.
  2 ... alev alev
 4. 4.
  üzülmek ne demek bilhassa dünyanın en mutlu insanı olması gerekir.
  6 ... tiamoamour
 5. 5.
  muhtemelen bu durumdan dolayı çok üzülüp etkilenecek ve bir sonraki sevgilisiyle duygusal olarak ciddi birşeyler hissederek onunla yapacak kızdır.
  ... murfy
 6. 6.
  bin yılda bir dünya'ya seksten nefret eden hatunlar gelir. onlar da bize nasip oldu. *
  2 ... adamolamadimyazarolayim
 7. 7.
  terk edilmeyi sonuna kadar hak etmiştir, iyi de olmuştur. o' na herşey müstehaktır. çünkü beyni iki bacağının arasına yerleştirilmiş bir adamla sevgili olmuştur. daha ne olsun? tabi ki terk edilecek. ya ne sandıydın? sen git elin seks manyağıyla sevgili ol, sonra da terk edildim diye üzül. sadece öyle bir adamla sevgiliyken geçirdiği saatlere bile acırım lan ben.
  1 -1 ... nasil entry ama super di mi
 8. 8.
  seks yapmayı ilişkinin nihai noktası gören ayıdan kurtulmuş kızdır. Herşey sex mi ulan. Kız diyosun ağzından çıkanı kulağın duysun. sex makinası değil bu.
  1 ... mertce
 9. 9.
  sevgi bekleyen kıza yazık olmuş demektir. Derhal kendisini fiziksel özelliklerinden çok eş olarak sevecek birini bulmalıdır. O da çok zordur.
  ... yellowstone
 10. 10.
  kendisini kalça ve göğüsten ibaret zanneden abazan erkekten kurtulduğu için şanslı olan kızdır. güya bu kızımız abazan erkek arkadaşı ile sevişseydi, seks yaptıktan sonra döt gibi bırakılan kız kategorisine girip, acısını bir sonraki sevgilisinden çıkartıcaktır.
  ... rin tin tin