bugün

maldır.
bayıltılmış kadın olması muhtemel, yoksa kadınlar seksten anlamıyor diye bir şey yok, ortada istenmeyen bir durum söz konusu olabilir.
günaydın arkadaşlar.
altta yatarım keyfime bakarım mantığını benimsemiş kadındır.
odun kadındır.
(bkz: şişme bebek)
erkeğe mesaj ileten kadındır. dön bak aynaya öküz ne görüyorsun ? sence ben niye mal gibi yatıyorum diye soran kadındır.

bu mesajı anlamayan beynine bir iki nöron eksik giden erkekler hatayı kadının mal gibi yatmasında bulabilir.

eğer mal gibi yatan bir kadınla karşılaştıysanız kendinize sormanız gereken sorular:

1) kadına dokunmasını biliyor muyum?
2) onun isteklerini önemsiyor muyum?
3) ne istediğini sordum mu?
4) acaba niçin böyle isteksiz duruyor yanlış bir davranışta mı bulundum?

gibi sorular sorun ve bunu kadınla konuşun.

isteksiz misin istiyor musun, seksten ne istersin, sana davranışlarım hoşuna gitmedi mi? bu soruları sorun embesiller. çünkü siz içgüdülerinizi dinleyip kadının üzerine abanırken , onun duygularının olduğunu unutuyorsunuz. itici gelmişse sevişmez kadın. hayır demez diyemez çünkü hayır istemiyorum sorusunu evet evet istiyorsun diye cevaplayacak bir sürü öküz var bu dünya da.

pasif role ittiniz siz kadınları. pasifize ettiniz ,şimdi de aktif bir rolle sevişmesini mi bekliyorsunuz? bu başlıktaki gibi sorunu sadece kadında arayan zihniyet yüzünden çekiniyor kadınlar. dönün bakın lan kendinize ben nasıl davrandım kadınlara diye bi düşünün sonra sorun aramaya başlayın.

bütün kadınlar sevişmek ister, bütün kadınlar öpmek koklamak aktif bir biçimde rahat rahat utanmadan çekinmeden sevişmek ister. ama ona dokunmasını bilen, 'kadın olduğunu' hissettiren erkeklerle sevişmek ister. bu başlığı açanlar ve buna hak verenler gibi ' obje olduğunu' hissettiren erkeklerle değil!
bacak arasını açıp elinede patlamış mısır alıp sizi izleyen kadındır.
"at sahibine gore kisner" der.

susarim...
seks tecrübesi yoktur muhtemelen. velhasılıkelam.
Ölü taklidi yapmayı sever. Evet.
adamına denk gelmemiştir .
Henüz rastlamadığım kadındır.
güncel Önemli Başlıklar