bugün

kalp krizinden gitmesem iyi..
zevkten ölecek olan erkektir.
Olmaz oyle olmaz. Erken gelirsin adin cikar 2dk ekrem diye...
türk erkeklerinin %90’ının altına yatmış kişi beyanı. ya da annesi anlatmış kendisine.

mesele şu ki daha önce seks yapmış biri bile durum ve şartlardan, ilişkiye girilen kişiyle alakalı hedelerden dolayı heyecan yapabilir. -ki bu başıma gelmiş bir şey. 19 santim sikini al çevir götüne sok şimdi amına koyduğumun gavatı. ehehe.
(bkz: ıssız adam)
Anormalce heyecanlandigim dogrudur fakat kaldiramama sorunu yaşayan erkekleri anlamıyorum olm benmi çok abazayım sizmi homosunuz.
Bu arada sevişmek dediğin öyle patır kütür girmeye çalışmak değildir ben öpüşemiyorum fakat partnerimi ön sevişmede çok iyi hazırlarım dokunun beyler elinizle okşayın baldır arasını öpün ellerinizi sırtına koyup boynunu emin yarım saat sürdürün sonra nazikce içeri girin öyle pat diye girerseniz kız birdaha sevişmek istemeyecektir orgazm garantili bu taktikleri genelevde çalışan sibel hanımdan öğrenmiştim.
heyecanlanmıyorsanız niye sevişiyorsunuz amk ?
heyecanlanamayan erkekleri çileden çıkarmak için söylenmiş olabilir.
Bir de bir kıza açılmak için çekinen erkekler var. Onlar ne yapsın peki? Dedirtmiştir.
Evlidir. Uzun süreli tekdüzeliğin ardından böyle bir duruma girince heyecanlanır.
uzun zamandır seks yapmamıştır. ya da ilk defa yapacaktır. kalp atışları deli gibi hızlanır.. el ayaktan kesilir. büllük inip durur,erekte olmaz bir türlü. he tabi hal böyle olunca da fırtıklayamazsın.
bir kadınla seks yapan erkek heyecanlanmıyorsa zaten farklı arayışları vardır, belki de vurdururken heyecanlanıyordur.
heyecanlanmazsa tadı olmaz.
özellikle ilk deneyimse altına bile sıçabilir. ben ilk yaptıgımda heyecandan çavuşu kaldıramamıştım. ellerim titriyordu. tabi o kadar yıl beklemişsin bu anı. bu özel anda heyecan patlaması yaşamak normal. seks yapmadan 3 gün önceden başladı benim bu heyecanım. ayakta bile duramıyordum elim ayağım titriyordu. tabi sonradan proflaştık şimdi mala vurup geçiyoruz.
bir baktım true açmış başlığı, 2018 yılında. hala aynı heyecan hala aynı dirayet...