bugün

(bkz: ılık)
(bkz: aseksüel)
(bkz: kelinsan)
ya bişey olursa donunu giymemiştir.
Bilmediği sularda yüzmeyi sevmeyen erkektir, binbir türlü hastalık vardır, teklifin nasıl ve ne şekilde geldiğini değerlendirecek kaliteye sahip erkektir.
Müslüman bir erkek nikahsız ise zinadan korktuğu için yapmıyo olması umulur.
Kul hakkına girmemek için redetmiştir. Zinayı sevmediğinden ya da hacı adayı olduğundan dolayı olabilir.
Züleyha'nın teklifini reddeden yusuf gibidir. o, herkesin bildiği erkeklerden değildir.
böbreklerini seven erkektir.
hastadir morali biseye bozuktur yada gunah diye dusunur.
Türk erkeği ise, kesin yıkanmış donu kalmadığından, annesi' nin ya da karısı' nın donu vardır üstünde. zira seks teklifini reddedecek yiğitlikte esaslı erkek olanı, deve de kulak kalır bu memlekette...
henüz yaratılmamış veya kuşu ötmeyen erkektir.
edit: ne oldu şimdi neden eksilendim. eksileyen muhtemelen pasif gaydır.
Eger teklif eden kisi dişi ise mantıklı olarak 3 aciklamasi vardir.

1- kiz cok cirkin! (Ama oyle boyle degil bildigin Hawking cirkini)

2- kiz cok sisman ( ama akrep nalan sismani)

3- adam gay!
kızların abazalık testinde çuvallatan cevaptır.

+ aşkımmmm.
- efendim.
+ şey aşkım sevişelim mi?
- hayır.
+ a a niye ya çalışmadı bu :SS
daha kaliteli hatunla sevismistir, seviye kaybini bunye kaldirmaz.
iradesini öpüp başına koymuş erkektir.
karşısındaki kadınla sadece kendisini ilgilendiren herhangi bir sebeple birlikte olmak istemeyen erkektir.
imkansiz gibi gozuksede erkekler tarafindan oldukca fazla uygulanan eylemdir. seks basli basina ne kadar onyargi ile yaklasilsa da kadin erkek iliskisinin temelidir. o hormon birazcik az olsun iktidarsiz olur bir karsi cinse ihtiyac bile duymazsiniz.

erkek adamda pekala ret eder. cunku arzulamak icin oncelikle cinsel cekim olmali. bazilari var ki agzinin, teninin kokusundan sogursun.. bazilari var ki fizigi sana cekici gelmez.. ne amk tamam sevismek istiyoruzda gotu gobegi salmis biri ile degil herhalde.. bir cok kadini ret eden bir cok erkek taniyorum ki bunlardan biride benim hatta birini daha bugun yaptim..

erkekler sanal ortamlarda seks konusuna baliklama atlarlar.. cunku sanalda bir hayal ile karsi karsiyasin ve seks konusuna hayalinde ki goruntuyu yapistirir, icinde ki arzulari harekete gecirirsin ama ben eminim bir cok erkek real hayatta bir cok kadini ret etmistir.. cunku karsinda bir hayal degil bir gercek var ve gordugun gercek, sana cekici gelmeyebilir.
Doymuş erkektir. Abaza değildir. AÇ değildir. Adan gibi adamdır. Düzgündür.
hatun leştir. herkesle de yapılmaz ki.
Iffetli erkektir.

Arkadaş ortamında "zina yasaktır bu yüzden ben bir çok kızı geri çevirdim" dediğim zaman bana gülüyorlar ancak her zaman dediğim gibi eğer düşünmeden yaşayacaksan hayvanlardan ne farkımız kalırdı ?

Ayrıca günümüzde zina yapmak değil yapmamak anormal hale geldi, bizim zamanımızda böyle değildi vay akoyum devir ne değişti be...
yengeç burcu olabilir.
(bkz: yengeç burcu erkeği)
iffetli bir Anadolu delikanlısıdır. boynunda nenesinin verdiği muska takılı durur. öyle batının aşifte karıları tarafından am ile, memeyle, dolgun kalçalarla yoldan çıkarılamaz.
Seviyordur, Dokunmamıştır. Dokunmamıştır ama tenine dokunmamıştır. Kalbine dokunmuştur.
eğer teklif eden kadın bakire değilse ve erkek bakir ve buna önem veren biriyse bence gayet tabiidir. erkek bakir ise yatacağı kızın da bakire olmasını isteyebilir.