bugün

tahmin edildiği üzere türk kızıdır. avrupalı olsa fuck me harder derdi. bizimkilerin yaratıcılığı bu kadar işte.
işte bunlar hep ön sevişmede erkeğin başarısızlığının ve yetersizliğinin sonuçları.

Şimdi bu konularda çok bilgi sahibiymişim gibi yanlış bir algı oluşacak vay anasını kadına bak ne ayak diyeceksiniz ama hiç de öyle değil çünkü Bunun bilimsel bir açıklaması var elbet.

Kadını yeterince uyaramamış isen penetrasyon esnasında vajinal sıvı salgılanmaz. Bu sıvı vajinanın kuruluğunu gideren ve kayganlaştıran sıvıdır. vajinaya giriş esnasında vajina kuru olduğundan dişi kişisi acı duyar. Yani biraz haklı kızdır. Gerizekalı mısınız beyler? Biraz saksıyı çalıştırın ya. *
acıtmayın siz de arkadaşlar.

yazık bir canları var.. onu da almayın!
bir parça tükürük, bin nasihatten iyidir.
(bkz: tecavüz nedir)
dahada acıtmaya devam etmeniz gereken kızdır. olay bu acıyacak kaltak. biz de zevk alacağız sizi acıtmaktan.
Yapacak bir şey yok pompalamaya devam alta yatarken bu riskleri biliyor olması gerekirdi.
(bkz: susar mısın gerizekalı kızın canı yanıyor şu an)

- ohşkk
+ ahh yavaş acıyor gerzekalı!!
- Necla nasıl konuşuyosun sen yaaa!
/ susar mısın gerizekaı kızın canı yanıyo şu an!
- bismillah..sen de nerden çıktın yaa ne işin var burda!
+ kankam o benim ne sandın!
Ön sevişmeye zaman ayırın, hâlâ acıyorsa ölecek kadar yaşlanmasını bekleyin. Hâlâ acıyorsa, iki beden büyüğünü deneyin.
bu başlı başına bir olaydır.
kaçınılmazdır. yaşanmalıdır.
sex zaten harttır.
sok yar sik attır.
sex işte talı sert aşk dolu yaşamdır.
erkeğin seks esnasında bana kötü şeyler söyle sürtüğüm cümlesine karşılık kız tarafı cümlesi.
Seksi sadece git-gel zannedenlerin, partnerini tam uyaramadan paldır küldür girişme olayının bir sonucu olabilir.
abisi sözlüğe gelip başlık da açabilir. sıkıntılı bir durum.
duyulmadan işe devam edilmesi gereken hanım kızdır.
Kuşkusuz uyarılma ile alakalıdır. içeride Yeterli Kayganlık için kadının yeterince uyarılması gerekir. Ön sevişme bu yüzden önemlidir. Ya da sadece sekse odaklanarak istemeden bir yerine şiddet uyguluyor olabilirsiniz.

Ben bu lafları hiç duymuyorum, bana genelde "bu kadar mı hahaha" diyorlar.
(bkz: E what are you)
(bkz: hakan yavaş)
mındar ettiniz hatunu aq.

acıyorsa haklı kızdır.
(bkz: öbeyim geçsin)
Penisi 15 cm den uzun kişilerin başına gelen durum. Ne kadar uğraşsan da hepsini sokamazsın. Zorlarsan böyle bir tepki vermesi normal. 15 cm den uzun penislerin fazla tarafının kısaltılması gerekir.
(bkz: uludağ sözlük ün diğer sözlüklerden farkı)
muhtemelen analdan sondaj çalışması yapılan kızdır. gerçekten çok yazık..
acı yok rocky acı yok.
salak misin cemile ?
hem aciyor hem seks yapiyor.

bu arada geri zekali ayri yazilir geri zekalilar.
güncel Önemli Başlıklar