1. 1.
  başlaması şart olan kampanyadır. Bu 6lının yaptığını meşru göstermeye çalışan bu özgürlüktür diyen tiplerde kusura bakmasın. Bunu paylaşmanın millete göstermenin özgürlüğü olmaz. Üstelik özgür kelimesi öz kelimesinden gelir. Kimin özünde var 6 kişi ilişkiye girmek? Açık ve net ahlaksızlıktır. Ahlak diye bir şey yok diyenleri Atatürk'ün sporcular için söylediği sözü hatırlamaya davet ediyorum.

  Bu şahıslara verilen burslar geri alınmalı. Türkiye gevşek bir eğlence ülkesi değildir. Biz bu ülkeyi silahlarla savaşarak değil göğsümüzü siper ederek kurduk. Bunların yaptığıysa vatanın ruhunu 5 dakikalık keyfe satmaktır.
  1 -2 ... romanovicraskolnikov
 2. 2.
  la ak-troller bunların yerine bir ak-oğlan yakalansaydı

  kalem oynatmaz, tek tuş basmazdınız.

  skandal bu dur.

  https://www.youtube.com/watch?v=W9eIN9ot7XU+

  recayinin kankasının evinden çıkanlar.

  arada bir kaç tane de akabe kart viziti yere düşüyor.

  neden acaba.
  5 -4 ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  damadın vibratörlü yüzüğüne laf etmeyenler gariban sporcuların sevişmesine takmış.
  gerçi eğer kamptayken yaptılarsa hak ediyor itler. bir de selfi çekmek nedir ulan?
  3 ... fanfan la tulipe
 4. 4.
  Vay amk herkes ahlak bekçisi oldu.

  T: işsiz kampanyasıdır.
  6 -5 ... mine sota
 5. 5.
  cinselliğin afrikası türkiye. abazanlar hasetten kuduruyor.
  2 -3 ... ragnar lodbrok
 6. 6.
  kesinlikle desteklemediğim kampanyadır. eli sikinde dolaşan abazanlar kendileri yapamadıkları yada tabulaştırdıkları şeyi başkaları yapınca kuduruyorlar. sanki buna girdiler 5 kişi. bizim ülke böyle zaten. hep bi çekememezlik bi kıskançlık. sanane arkadaşım adamlar grup yaptıysa ? taraflar memnun ise bu kimseyi ilgilendirmez. sen ise o resme baka baka anca ayıcık sikersin. anca o yakışır.
  3 -4 ... kurenai
 7. 7.
  Siz ilk önce sivas'ta grup yapan yigidoları vatandaşlıktan çıkarın bakim.

  (bkz: sivas ta 30 erkeğin grup seks yaparken yakalanması)
  -2 ... asuregibisurat
 8. 8.
  Ek olarak Verilen tüm madalyalar da geri alınmalıdır.
  1 ... hot male
 9. 9.
  Tekvando dan atılıp güreşe alınmaları durumda destekleyeceğim kampanyadır. Liyakat önemli aga. Herkesi yaptığı en iyi işte degerlendirmek lazım.
  1 ... benimhalaumudumvar
 10. 10.
  Buralarda bir yerde malın biri de, yok abazanlar, yok yapamadıkları için kuduranlar falan yazmış. Bak sevgili verdiği tepkileri demek ki bu sebeplerle veren arkadaşım. Bu iğrenç şey karşıma çıksa ki dünya üzerinde yaşayan insanları yüzde doksan doksan dokuzundan fazlasının karşısına çıkacağını sanmıyorum(hemen karşı çıkma %1 bile çok büyük bir rakam), çıksa bile reddederim. Bu seks falan değil. Bu pedofili gibi, zoofili gibi, ensest ilişki gibi normalden sapmış bir durum. Tahrik olamam iğrenirim. Sende bundan sonra sadece elde edemediğin şeylere karşı çıkma yanlış olduğunu düşündüğün şeylere de karşı çık
  2 ... beyinkundakcisi