1. 1.
    bir kampanya. merhaba arkadaşlar grup seks skandalındaki kişilerin bir daha milli takımda yer almaması için başlatılan kampanyadır. bu rezalet ana akım medyada yer bulmadı belli ki koruyanlar var. burada en fazla 2 gün daha konuşuruz daha fazla duyulması lazım bu olayın.

ha banane derseniz vergileriniz bu şahısların yani vergi vermiyorum deme 25 lira kontör yüklüyorsun hop devlet 1 küsürünü kesiyor pakete geçemiyorsun.

o senden kesilen paralarla bunlar 5 yıldızlı otelelerde krallar gibi kalıp grup filan yapıyor.

imzalamak isterseniz

https://www.change.org/p/...m_campaign=share_petition
    11 -18 ... selcuk cetiner 42200
  2. 2.
    kampanyaya gerek yok, zaten atılacaklar.
    bu arada yeter tekvandosununda grubununda ayrı ayrı amk, başka derdiniz mi yok lan sizin.
    9 -1 ... kendimden biliyorum
  3. 3.
    ülkücü kafası işte verdiğin verginin trilyonda biri gitmemiştir diyor. bunlar oy kullanıyor ya. neden vergiler yüksek, telefondan trt bandrolu alınıyor demiyor da gitrmemiştir oraya diyor. bak zekası düşük kardeşim.

bunlara ayrılan ayrı bir bütçe var ve bu bütçe karşılansın diye bazı şeyler zamlanıyor vergi artıyor

şöyle açıyım bugün mazota 5 kuruşluk zam geliyor ya bunun 1kuruşu bunlara gidiyor anlayabildin mi ?
    1 -3 ... selcuk cetiner 42200
  4. 4.
    desteklenmesi gereken kampanya. ülkücüleri gerçekten anlamıyorum. vatan bayrak diyorlar bende diyorum ki böyle tipler bizim vatanı temsil etmesin göğsünde türk bayrağını taşımasın.
    3 -2 ... selcuk cetiner 42200
  5. 5.
    başlaması şart olan kampanyadır. Bu 6lının yaptığını meşru göstermeye çalışan bu özgürlüktür diyen tiplerde kusura bakmasın. Bunu paylaşmanın millete göstermenin özgürlüğü olmaz. Üstelik özgür kelimesi öz kelimesinden gelir. Kimin özünde var 6 kişi ilişkiye girmek? Açık ve net ahlaksızlıktır. Ahlak diye bir şey yok diyenleri Atatürk'ün sporcular için söylediği sözü hatırlamaya davet ediyorum.

Bu şahıslara verilen burslar geri alınmalı. Türkiye gevşek bir eğlence ülkesi değildir. Biz bu ülkeyi silahlarla savaşarak değil göğsümüzü siper ederek kurduk. Bunların yaptığıysa vatanın ruhunu 5 dakikalık keyfe satmaktır.
    1 -2 ... romanovicraskolnikov
  6. 6.
    la ak-troller bunların yerine bir ak-oğlan yakalansaydı

kalem oynatmaz, tek tuş basmazdınız.

skandal bu dur.

https://www.youtube.com/watch?v=W9eIN9ot7XU+

recayinin kankasının evinden çıkanlar.

arada bir kaç tane de akabe kart viziti yere düşüyor.

neden acaba.
    5 -4 ... timur cengiz hulagu
  7. 7.
    damadın vibratörlü yüzüğüne laf etmeyenler gariban sporcuların sevişmesine takmış.
    gerçi eğer kamptayken yaptılarsa hak ediyor itler. bir de selfi çekmek nedir ulan?
    3 ... fanfan la tulipe
  8. 8.
    Vay amk herkes ahlak bekçisi oldu.

T: işsiz kampanyasıdır.
    6 -5 ... mine sota
  9. 9.
    bir kampanya. ahlak bekçiliği ile alakası yok bu tipler ülkeyi temsil etmesin diyorum.
    2 -3 ... selcuk cetiner 42200
  10. 10.
    cinselliğin afrikası türkiye. abazanlar hasetten kuduruyor.
    2 -3 ... ragnar lodbrok