1. 1.
  işleri güçleri hayatları cinsellik olan http://galeri2.uludagsozl...lirim-dogurmam_288769.jpg 7 den 70 e bunu haykıran kemalistlerin utanmadan dindar insanları karalama metodu. üstelik birde kızlar başlarını kapatıyor diye zorla açmaya çalışıyorlar birde inadına mini etek giyin deyip yegane amaçlarının kızların bacaklarına bakmak olduğunu izah ederler bir nevi insanların kılık kıyafetiyle uğraşırlar ve bunu yapan zihniyet gene dindar insanlar yobaz derler.
  3 -4 ... alpersef
 2. 2.
  Kimseyi ilgilendirmeyen kemalisttir. Nasıl onlar size saygı duyuyorsa sizin de duymanız gerekir.
  -2 ... selahattin demirtas
 3. 3.
  saygı duyuyorlarmış, bizde inandık.
  2 ... bitteroloji
 4. 4.
  (Aşırı)dindarlarda akraba evlilikleri, cocuk evlikleri, ve gönülsüz evlilikler, görücü usülü mevcut oldugu icin sapık diyorlardır ,of of say say bitmez.
  ... hercool
 5. 5.
  kemalistler gene yaşıtları kızlardan hoşlanıyor... allaha şükür, ne çocuk yaştaki kız çocuklarına dadanıyor, nede sakat kız çocuklarının topluca ırzına geçiyor bazıları gibi...
  1 ... search for the lost entry
 6. 6.
  kemalistler kızlara tecavüz etmezler hatta özgecan arkadaşımıza kemalistler değil dindar cami cemaati topluca allahu ekber diyerek tecavüz etmiştir dimi.
  1 ... alpersef
 7. 7.
  Hakikaten insani delirtir kafayi yedirirler her dakika seks doggy style yada fuck buddyy muhabbeti ederler sonra bu dindarlar ammada sapik bizçok medeniyiz bla bla.
  2 ... safajanka
 8. 8.
  Özgecanı bir ülkücü tecavüz etmiş, ülkücülerde dindar olur geri zekalı sen ne anlatiyon.
  2 -1 ... hercool
 9. 9.
  evet olabilir, özgecan'a dindar cemaat tecavüz etmiştir! sanane . durmadan seks seks diyen de sizsiniz lan!
  1 ... antikaw anarsist
 10. 10.
  özgecan'a tecavüz edenin birisi ülkücü diğeri chp lidir ayrıca ülkücüler kemalisttir.
  -2 ... alpersef