bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    zabıtanın o boy boy vibratörleri alıp pazarcının kıçına sokmasıyla son bulacak eylem olur.
    23 -3 ... ici elma disi vodka
  2. 2.
    sattığı kadın çamaşırlarını üzerine giyerek sergileyen pazarcıların farklı alanlarda potansiyellerini ortaya çıkarabilecek durumdur.
    29 ... galadrielin aynasi
  3. 3.
    eczacıdan prezarvatif istemek diye başlık var lan sözlükte. gidip de çekinmeden kondom alamıyoruz amk! adamdaki kafaya bak.
    8 -1 ... sessizdeydi duymamisim
  4. 4.
    straponları pazarcıların kafalarına takmaları neticesinde garip sahnelerin oluşacağı durumdur. külodu kafasına giyen adam straponu da takar.
    6 ... non flying dutchman
  5. 5.
    aslında hiç olmayacak olandır. kokuşmuş beynin fikridir sadece ki o beyin bi kaç gün içinde kendini imha eder.
    1 -5 ... iijast
  6. 6.
    - selamun aleykum gardaş, hele şu karının esmeri varsa koy pakete kisme görmesin,

+ hangisi abim bu mu şu mu?

- laaan bağaarma alırım aklını amk, yav neyse hayırlı işler haftaya artık rezil ettin rezil!.*
    5 -1 ... mayom neyim yok benim
  7. 7.
    bu coğrafyada imkansızdır.

(bkz: sen çok yanlış gelmişsin kardeş)
    2 ... truvaefes2
  8. 8.
    satış pazarlama konusunda yaratıcılıkta sınır tanımayan pazarcı milletinin diyalogları şu şekilde olacaktır;

+gell abla gel, abiye mahcup olma gelll..

-dildolar ne kadar?

+değişiyor ablam, sen hangisini beğendin?

-şu sarı olan.

+ sen al bak ablam bizdeki mal başka yerlerdekine benzemez, kalitesi tartışılmaz.

-iyi de nasıl emin olacam ben kalitesinden, memnun kalmazsak iadesi var mı?

+ablama bak bee olur mu hiç öyle şey? bak ben de kullanıyorum aynısını. ben evde kullanmadığım şeyi satışa sunmam. şu sarılar daha ucuz ama performansı daha düşük. ama mavi olandan ailecek biz de kullanıyoruz, hiç şikayetimiz olmadı. kullan beğenmezsen paran senin. biz her hafta burdayız.
    14 ... entry ne be
  9. 9.
    Seks oyuncaklari satıcısı her ne kadar şimdilik pazarlarda boy göstermiyor olsa da, don satıcısı Abi'lerin giydikleri jartiyer ve sutyenlerle aslında cok da seks oyuncaklari saticisindan farkli olmadiklarini düşünüyorum.
    3 ... extraordinaryman
  10. 10.
    turşuluk dildo.
    (bkz: orgazmik turşu)
    10 -2 ... salvatoreadamo
kapat