bugün

zabıtanın o boy boy vibratörleri alıp pazarcının kıçına sokmasıyla son bulacak eylem olur.
sattığı kadın çamaşırlarını üzerine giyerek sergileyen pazarcıların farklı alanlarda potansiyellerini ortaya çıkarabilecek durumdur.
eczacıdan prezarvatif istemek diye başlık var lan sözlükte. gidip de çekinmeden kondom alamıyoruz amk! adamdaki kafaya bak.
straponları pazarcıların kafalarına takmaları neticesinde garip sahnelerin oluşacağı durumdur. külodu kafasına giyen adam straponu da takar.
aslında hiç olmayacak olandır. kokuşmuş beynin fikridir sadece ki o beyin bi kaç gün içinde kendini imha eder.
- selamun aleykum gardaş, hele şu karının esmeri varsa koy pakete kisme görmesin,

+ hangisi abim bu mu şu mu?

- laaan bağaarma alırım aklını amk, yav neyse hayırlı işler haftaya artık rezil ettin rezil!.*
bu coğrafyada imkansızdır.

(bkz: sen çok yanlış gelmişsin kardeş)
satış pazarlama konusunda yaratıcılıkta sınır tanımayan pazarcı milletinin diyalogları şu şekilde olacaktır;

+gell abla gel, abiye mahcup olma gelll..

-dildolar ne kadar?

+değişiyor ablam, sen hangisini beğendin?

-şu sarı olan.

+ sen al bak ablam bizdeki mal başka yerlerdekine benzemez, kalitesi tartışılmaz.

-iyi de nasıl emin olacam ben kalitesinden, memnun kalmazsak iadesi var mı?

+ablama bak bee olur mu hiç öyle şey? bak ben de kullanıyorum aynısını. ben evde kullanmadığım şeyi satışa sunmam. şu sarılar daha ucuz ama performansı daha düşük. ama mavi olandan ailecek biz de kullanıyoruz, hiç şikayetimiz olmadı. kullan beğenmezsen paran senin. biz her hafta burdayız.
Seks oyuncaklari satıcısı her ne kadar şimdilik pazarlarda boy göstermiyor olsa da, don satıcısı Abi'lerin giydikleri jartiyer ve sutyenlerle aslında cok da seks oyuncaklari saticisindan farkli olmadiklarini düşünüyorum.
turşuluk dildo.
(bkz: orgazmik turşu)
şu tarz bi şey olur herhal.

http://www.youtube.com/wa...e&v=dbkJN4czm4I#t=94s
param olsa da ben alsam!

edit: keh keh alan biri çıktı, alan kimse yerine koysun, soktuk bitti!
(bkz: ne vereyim abime)
enflasyon, hayat pahalılığı, geçim sıkıntısı bu pazara uğramazdı.
gel vatandaş gel, evini şenlendir, karını kocanı dillendir.

seç al üç dildo bi lirayaaa.

yalnızlığa teslim olma. aleksis teksas sız kalma.

batan sex shopun malları bunlar.
- geealllll ablammmm geaalllllll, kocanı sevindir, sevgilini mutlu et, param olsa ben de alsam, geaalllllll...

+ şu kırmızı top ne işe yarıyo ?

- böyle ağza şouğ şeggilll sohuyouunn

+ o kalsın, bu ne ?

- yarrak effedersin.
"gel ablacım gell, her gte uygun dildoooooo"
"gtüm yese de ben alsam"
tarzında nidaların bolca duyulacağı ortam olur.
Y*rraklarım vaarr ! Diye bağıran adam düşünün tamam ben kaÇar.
çarşı pazar karışırdı olacaklar açık ve net.
-oğlum dildonun kilosu ne kadar.
+tane satıyoruz onu teyze.
- Anneeğ bana balon alsana.
+ Oğluum o balon değil.
Globalleşen dünyamızda yakın zamanda olacak şeylerden bir tanesi .
antalyda bir otelin karşısında ki markette yarrak şeklinde ve gerçek boyutlarda sabunlar satılmaktadır hemde renk renk.
beyaz poşetlerin içinde 2 kg patates yerine şişme bebe, renk renk mandallar yerine renk renk tüylü kelepçeler olabilecek durumdur.
---pazarcı abi---
gel bacım gel sen de gel cenifır abla da bundan kullanıyor geel!!
---pazarcı abi---