bugün

baban kim bilemezdin.

t: bir sual.
DM'ye gel anlatalım kanka.
Uzun da yazmam bak.
E amına koyuyon.
--spoiler--
Biz bu konuyu işledik, işliyoruz.
--spoiler--
Kuran-ı Kerim böyle dediği gibi bir de akıl yoluyla düşünüyorum.
Görüyorum ve diyorum ki:
Deprem geliyor kaçın!

Şaka maka her seks düşkünü halk ceza almıştır.
Fazla karışma bu konulara.
Herkesin kullandığı yerler genelde pis olur, ama biraz kullansak yinede iyi olur.
Zinalar ve binalar çoğalınca kopacakmış kıyamet. 15 gun falan var galiba..
Bir gün,deniz kumunu çimento diye yutturana bakıp diyeceksin ki:
Bu insansa ben neyim acaba?
yasak değil ki belediye onaylayınca kimse karışmıyor.
Dünya tarihi boyunca hiç yasak olmadi aq götünüzden element uydurmayın.
Bu soruya bu cevap verilmez aslında ciddi ciddi yazardım ama bu soruya ciddi bir cevap verilmeyeceğini anladım.
Cevabim şu; etrafta zaten yeterince o.ç var yasak olmasa o.ç lardan geçilmezdi.
Deprem olmasın diye. Bak deprem olan yerlere, hep zinadan.
Yanlışlıkla ürediğinizde dünyaya gelen canlıya boktan bir hayat sunmayın diye... keşke yasak olsa.
araplarda kadın ticareti yaygındı ve o zamanlar ilişkiler çok çarpıktı. toplumda düzeni sağlamak adına nikahsız cinsel ilişkiye günah denmiştir. sadece pislikleri önlemek adına kullanılan bir silahtı yani günah kavramı. artık hak var hukuk var devletler var. başıboş maymunlar değiliz. medeniyete eriştiğimize göre kimseye zararınız dokunmadan uslu uslu sevişebilirsiniz.
yaptığın kişi nikahlı eşin değilse islam'da yasaktır, kanunlarda yasak değildir, zaten halkımızın çoğu da müslümanım dese de müslüman gibi yaşamıyor, haram olmasının gayet mantıklı nedenleri de var ama işine gelmeyenler her halükarda bir şeyler bulacaktır, kıskanıldıklarını falan düşüneceklerdir, özgürlük diyeceklerdir.
acaba anaları, bacıları için de istiyorlar mı cinsel özgürlüğü.
Seks yasak değil canlar. Siz yanlış okumuşsunuz. Zina yasak. Seks yasak olsa sizde olmaZdınız.
yasak değil evlendiğin kişi ile istediğin kadar serbest. sadece bir bağın olmadığı başkalarının karıları kızları anneleri ile yasak. lütfen öğren bunları dediğim başlık.
Ya bi kaybolun. Hayvandan bi farkın olsun diye demiş kezonun biri de yukarıda. insanın ortalama ömrü 80 yıl. Her evlilik ömür boyu sürecek diye bir kural olmadığına göre. Her evlilik 5 yıl sürse 30 yaşında evlenen birisi 10 kadınla seks yapmış oluyor. imza attın nikah yaptın diye hayvandan farkın kalmadı evet bravo. Seks yasak falan değildir kardeşlerim. Bu kezoların oyunlarına gelip hayatınızı tek bir kadına indirgemeyin. Çakın geçin. Bunların anladığı dil bu çünkü.
mevzu sana yanlış intikal etmiş galiba, bizler baya çatır çuturuz valla, koş yetiş.
Seks, insan doğasında bulunan ve yasaklanması mümkün olmayandır.

Seks yasak değildir, toplum düzenini zedeleyecek, ahlaka ve Erdeme yakışmayan seks yasaktır ve ayıplıdır.

Evli bir insanla yaşanılan seks yasaktır, aile bireyleriyle yaşanılan seks yasaktır, hayvanlarla yaşanılan seks yasaktır, insan Onurunu ve hassasiyetini zedeleyecek seks yasaktır ve yasak olmalıdır.
Sapla samanı birbirinden ayırmak dünyanın en büyük konforudur!
Durduk yere sikmesinler diye.
seks mi yasak (bkz: nereye sıçacak bu millet)
güncel Önemli Başlıklar