1. 1.
  merak ettiğim durum. neden caddelerde seks yapmıyoruz mesela? barlarda falan mesela. hayır, bar tuvaletinde yapılanlar sayılmıyor.. ben, herkes görsün istiyorum. çünkü benim gibi seks yapabilen birisi bir daha yeryüzüne gelmeyecek.. işte bu yüzden ben de kısa zaman sonra porno film işine gireceğim.. vajina emeceğim..
  2 -37 ... jezabel
 2. 2.
  Çünkü içerisinde şehvet ve Arzu vardır.
  1 -1 ... prates
 3. 3.
  iç dünyamızdan gelen sebebini bilmediğimiz hislerimiz var. Bazıları bunların sosyal ortamın yüklemesi olduğunu söyleseler de bunun yanlış olduğu bariz ortada çünkü bazı hisler aynı ailede ve ortamda büyümüş kardeşlerde bile değişkenlik gösterebiliyor. Bu hisler neler? Kıskançlık, adalet hissi, çocuğunu koruma hissi vb. işte dünyanın neresinde olursan ol, hangi kültür yada toplumda olursan ol, sokakta seks yaparsan yada tuvaletini yaparsan insanlar rahatsız olur. Bu da mahremiyetin gerekliliği hissi olabilir.

  Dipnot:Ben his dedim ama içgüdü de denebilir.
  1 -1 ... insectoidzz
 4. 4.
  Seks adına özgür bir soru.

  Aslında değil ama. Tabular var. O sebeple.
  ... aydinoglu ventage
 5. 5.
  çünkü herkes yapamıyor.

  oruçlunun önünde yememek gibi.
  11 ... redlad
 6. 6.
  inci sözlük mü olum bura. doldurmuşlar yine veletleri.
  1 -2 ... melikbaybars
 7. 7.
  Bir soru.

  Seks ayıp değildir. islam kültüründe bir tabudur.

  (bkz: Tabu)
  1 -9 ... kivilive
 8. 8.
  seks değil zina ayıptır. çünkü toplumu bozar, olaya sadece seks gözüyle bakmamak lazım.

  erken yaşta anne olmak, erkeklerin doğuracağı sıkıntılar, kavgalar, iftiralar, kıskançlıklar, kin tutmalar... hepsi basit bi şeyden ortaya çıkabiliyor.

  truva diye film var amk. izleyin.
  6 -1 ... lan senin de nickinin de amk
 9. 9.
  insanın, zevkle ve istediğiyle yapamadığı her şey kötü yahut ayıptır. farklı inanışlarda farklı isimleri de oluyor, ancak gündelik çerçevede izahatı bireysel yetersizlik ve tatminsizliktir.
  1 ... toreador
 10. 10.
  Ayıp değildir. Ancak bu işler iki kişinin arasında yaşanan çok özel şeylerdir. insanı insan yapan şeylerden biri hayvani yönlerine iradesi ile hükmedip kontrol altında tutmasıdır. Yoksa kızdığımız herkesle kavga eder, istek duyduğumuz her kadına atlardık. Gerçi böyle düşününce bizim ülkede epey insan hayvanı var.
  4 ... utraya mokri