1. 1.
  evlikler bitiyor, ihanetler ediliyor, fikirler değiştirilebiliyorsa biz bu etkileşimi ne kadar hayatımıza soktuk sormamız gereklidir. bu seks ne kadar önemli ulan.
  3 ... mumbarsever01
 2. 2.
  Seks olmasa evlilik falan hikaye.Hatta ilişkileri ayakta tutan en önemli faktör diyebilirim tabi herkes için geçerli değil.Saygı ve sevgi daha önemli bana kalsa.
  2 -7 ... iiiblacktoothiii
 3. 3.
  Maslow ihtiyaçlar hiyerarşisinde 1. Sırada yer alan önemli fizyolojik ihtiyaclardan biridir.
  seks ne kadar önemli

  (bkz: ihtiyaçlar hiyerarşisi)
  3 -3 ... sosyalist patron
 4. 4.
  seks yerine libidio demek belki daha doğru bir ifade olabilir. yaşam enerjisi kaynağı diye bilinir.
  -1 ... monk of monkmountain
 5. 5.
  barınma, beslenme, üreme insan evrimi günümüze yansıyan teknolojik gelişmelerin temelleri dahi bu üç kavram üstünde yükselmiştir hayatta kalma iç güdüsü dahi bize deliler gibi üreme= seks isteği pompalar örneğin tavşanlar gibi yavrulayan suri esad bumcu misafirlerimiz.

  sözün özü seks önemlidir arkadaşlar siz fark etmeseniz yok yeaa bn sygı svgi arıyorum deseniz dahi önemlidir uzun süreli evlilikler ilişkiler bir yerden sonra ister istemez tutku kılıfından sıyrılır benzer bakış açıları birbirinin eksiklerini kapatma alışkanlık gibi nedenlerle devam eder.

  üremek=seks hayatta kalma iç güdüsü gibi kendimize güvenli barınaklar bulma iç güdüsü gibi yiyecek kaynağı bulma iç güdüsü gibi temel ve her insanın sahip olduğu bir güdüdür.

  günümüzde seks-eğlence-zevk üçlemesi daha çok görülse bile seksin insanlara yaşattığı haz psikolojiktir üremek çiftleşmek sevişmek s.kişmek nasıl adlandırırsanız adlandırın sağlıklı kadın ve erkeklerin kendilerini kendilerine ispat etme yöntemidir sekse ulaşmak konusunda zorluk çeken insanların asabi olması bu nedenle açıklanabilir

  not: benliğinizi unutana sosyal kimliğinizden soyutlanana kariyeriniz saygınlığınız kendi gözünüzde yok olana kadar kendinizi bir hiçmiş gibi hissedene kadar sevişin.
  1 ... pandaman
 6. 6.
  Dünyayı değiştirecek insanların ortaya çıkmasına sebep olabilecek kadar önemli bir eylemdir.
  ... blindur mergen