bugün

seks hikayelerinin olmazsa olmazlarıdır.

*kocası mesleği dolayısıyla il dışına çıkan kadın
*kocasının tatmin edemediği azgın kadın
*banyoya girip kullanılmış iç çamaşırları seyreden ergen
*art arda defalarca boşalan kadın

vs. vs.
(bkz: kapıyı açtığımda memelerini sıvazlıyordu) *
saat on ikiye yakın sözlük formatının değiştiğini sezdiren tipik bir entry. nasıl olsa klişeler olmazsa olmazlardır.
dayanamadım girdim içeri sonra verdim kutsali verdim kutsali
geçen yine gülnür ablalardayım.. kocası iş seyahatine gittiğinden dolayı evde sadece ben ve o varız.. gülnür abla öyle bir kadın ki 1.80 boyunda 90 65 100 ölçülere sahip(öh amk) daş gibi bir avrat.. neyse efenim gülnür ablay öyle bir avrat ki kocasını bunu hiç tatmin edemiyor garibim buda cayır cayır yanıyor ayıptır söylemesi.. tylolhot falan içiyoruz nafile amk.. neyse dedim gülnür abla ben bi tuvalete gideyim.. gittim tuvalette gülbür ablanın sütyeni ve müslüman dönü yerde duruyor.. aldım kokladım, içime çektim resmen amk.. hafif ter ve kıç kokusu olmasına rağmen yinede boşalacak seviyeye geldim.. gülnür ablada beni seyrederken kendini parmaklıyormuş meğer.. 7-8 kere boşaldı art arda nasıl bir am varsa artık.. öyle işte bende 31 çektim eve gittim.. bu kadar..

not : klişeleri bir arada kullandım çok sikko bir hikaye çıktı ortaya.. yok arkadaş benden yazar olmaz..
(bkz: o da ne)

(bkz: sütyen giymemişti)
daha sonra birlikte olunacak kisiye 31 cekerken yakalanmak.
saldıray çok azmıştı, genç kızın onunla birlikte olmaktan başka seçeneği yoktu bedenini ona teslim etti.

yazarın hayalindeki karakter eşkalleri : saldıray; kel, şişko ve zengin, genç kız: sarışın, renkli gözlü ve balık etli.
(bkz: okuyan bilir)
Şimdi her gün sikişiyoruz.
Çamaşırlarını asıyordu...
Her hikayede en az bir kişi çamaşır asıyor aq.
Odaya girdiğimde memelerini sıvazlıyordu.
Yan yatırıp çaprazdan girdim. zevkten delirdi tabi.ewed
genelde metroda başlayıp evde biter.
güncel Önemli Başlıklar