1. 1.
  Nadir de olsa karsilasilan durum, kufur edilip asagilanmak bu insanlara asiri zevk veriyor.
  2 -1 ... pipisiyle oynayan ergen
 2. 0.
  (bkz: erkeklerin bekarete önem verme nedenleri)
  -1 ... biogenesis
 3. 1.
  (bkz: pipişin de pek tatlıymış)
  bir ömür unutamaz bu aşağılanmayı emin olun.
  7 -6 ... ifyouwannabewithme
 4. 2.
  ahlak yapımızdan dolayı buraya girilen tüm entryler eksilenecektir o yüzden hazırlıklı olun. bunlar genellikle toplumda önemli bir yere sahip statü sahibi kadınlar oluyor. kendi karakteri dışında bir erkek rolüne bürünen kadın güvendiği partneri tarafından domine edilmek istiyor. dominasyon ve itaat genellikle 30 dan sonra seks deneyimlendikçe ortaya çıkıyor. ayrıca bastırılmış duyguların dışarı çıkması neticesinde daha arzulu, tutkulu zaman geçirilebiliyor.
  1 -1 ... rockonbaby
 5. 3.
  denemeden tüh kaka demenin bir mantığı yok.
  ... asasdfg
 6. 4.
  burada eksilediklerine bakmayın. ciddi ciddi hoşlarına gidiyor. hatta aşağılanmayı kendileri istiyorlar. zaten seks yapma eyleminin kendisi kadını aşağılayan bir şey.
  8 -6 ... agnosticus
 7. 5.
  seks esnasında aşağılanmak
  1 -1 ... hatake kakashi
 8. 6.
  aslında iki taraf için de güzel olabilir, aşağılanmak, kişinin kendini göstermesi için bir fırsattır.
  ... eski resimlerdeki insanlar
 9. 7.
  Bazı kadınların hoşuna giden bir harekettir. Küfür yiyip kendini fahişe gibi hissetmek niye hoşuna gider bilemiyorum
  1 -1 ... duzdunyaadami
 10. 8.
  (bkz: erkeklerin bekarete önem verme nedenleri)

  erkeklerin evlenirken mümkün olduğunca az seks partnerine sahip kadın istemesinin temel; hatta tek nedenidir. yok bağlı olmazmış vs. ayaklarını geçiniz. kadınlar niye bakir ya da az seks yapmış erkek aramıyor? çok kızla birlikte olmuş erkek de daha az bağlılık gösterir; o da daha önceki sevgilileriyle daha çok kıyaslar.

  kadının gelecekteki kocasını geçtim anne/babasını da rahatsız eder hareketli bir seks hayatına sahip oluşu. cinsel yolla bulaşan bir hastalık durumları haricinde kızları isterse 100 erkekle gangbang yapsın ne olacak ki?

  tanım da girelim: anketlere göre kadınların bir kısmının hoşuna giden bir kısmının da hoşuna gitmediği ama bozuntuya vermediği şeydir.

  edit: eksilenmeyi önemsemem ve herkesin beni eksiye boğma hakkının savunucusuyum fakat eksi veren yazarların katılmadıkları nokta neresi merak ediyorum
  1 -5 ... biogenesis