bugün

Nadir de olsa karsilasilan durum, kufur edilip asagilanmak bu insanlara asiri zevk veriyor.
(bkz: erkeklerin bekarete önem verme nedenleri)
ahlak yapımızdan dolayı buraya girilen tüm entryler eksilenecektir o yüzden hazırlıklı olun. bunlar genellikle toplumda önemli bir yere sahip statü sahibi kadınlar oluyor. kendi karakteri dışında bir erkek rolüne bürünen kadın güvendiği partneri tarafından domine edilmek istiyor. dominasyon ve itaat genellikle 30 dan sonra seks deneyimlendikçe ortaya çıkıyor. ayrıca bastırılmış duyguların dışarı çıkması neticesinde daha arzulu, tutkulu zaman geçirilebiliyor.
denemeden tüh kaka demenin bir mantığı yok.
(bkz: erkeklerin bekarete önem verme nedenleri)

erkeklerin evlenirken mümkün olduğunca az seks partnerine sahip kadın istemesinin temel; hatta tek nedenidir. yok bağlı olmazmış vs. ayaklarını geçiniz. kadınlar niye bakir ya da az seks yapmış erkek aramıyor? çok kızla birlikte olmuş erkek de daha az bağlılık gösterir; o da daha önceki sevgilileriyle daha çok kıyaslar.

kadının gelecekteki kocasını geçtim anne/babasını da rahatsız eder hareketli bir seks hayatına sahip oluşu. cinsel yolla bulaşan bir hastalık durumları haricinde kızları isterse 100 erkekle gangbang yapsın ne olacak ki?

tanım da girelim: anketlere göre kadınların bir kısmının hoşuna giden bir kısmının da hoşuna gitmediği ama bozuntuya vermediği şeydir.

edit: eksilenmeyi önemsemem ve herkesin beni eksiye boğma hakkının savunucusuyum fakat eksi veren yazarların katılmadıkları nokta neresi merak ediyorum
ipucu şu cümlede saklı olabilir: insan oğlu tuhaftır, her lafı kaldırmaz,...... dersin kızar da .......... aldırmaz. (boşluklar cinsiyete göre doldurulabilir).
zaten seks yapma eyleminin kendisi kadını aşağılayan bir şey diyen kişiye aşık olacak kadına şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
işte biz diyoruz ya erkek çok adam yok diye, bu türleri yatmadan da anlamak mümkün çok şükür ki. Mal,sığır gibi kelimeler bunlar için kullanıldı. Ne biçim bir aile yapısı var, nasıl bir anne baba böyle düşünen bir oğul yetiştirir? Davar kızın olunca turşusunu kur e mi.

Erkekler görsel kadınlar işitsel oldukları için tahrik unsuru da açık saçık kelimeler olur.
bir çok kadının hoşuna giden durumdur. zaten kadınlar doğaları gereği üstlerinde baskı kurulmasını sever.