bugün

sabah akşam günah point kasacağınızın belirtisi.

hacı cennete gittikten sonra huri veriyolar diyorum neyini kasıyorsunuz şurda bekleyeceğiniz 20-30 yıl sonra hep seks.
şanslı olmaktır.
sürekli formda olmayı gerektiren. motivasyon için, hatuna yetilmemesi durumunda kıça girecek boynuz düşünülebilir.
ülkedeki erkeklerin %99'unun hayallerini süsleyen durum.

evet ben o %1'lik dilimdeyim. dağılabilirsiniz.
iliğin kuruması ile son bulabilecek ilişki demektir. lakin 4. den sonra hala becer beni diyebiliyorsa kafasına zenci bol dildo atmak lazım gelir.
onu valeria messalina olarak düşünüp, kendinizi imparator claudius gibi hissedebilirsiniz. tabii sonunda hayatınıza mutlaka bir silius girecektir.
insani seksten sogutacak, surekli gerceklesen yakinlasmalarda bir noktadan sonra kendini taciz ediliyormus hissine kapildirtacak durumdur. soz konusu durumda olan kisi zamanla psikolojik olarak yipranacaktir.
sizi seksten bıktıracak kadar seks yapmaya iter. böyle bir fuck buddy pardon manita aranmakta.
teknik olarak olabilecek ama pratik olarak zor olan hadisedir.

muhtemelen 2. saatten sonra ağlamaya başlayacaktır.
kilo verme amacı olarak kullanabilirsiniz.
yemeğe oturup yemeği yiyemeden kalkma durumudur.
nerde çokluk orda bokluk durumu. erkek kişi arada kovalamayı, uzun uğraşlar sonucu zafere ulaşmayı sever zannımca.
erkek tarafın hoşuna gitsede bir süre sonra, başa bela aşikar durum. gece gündüz sonrasında, fıslayınca, kız arkadaşın başka bir bedene gitmesine engel olunamayacak durumdur.
iki ucu boklu degnektir efendim. normal bir insan bulmak daha mantiklir. dadinda birakmak lazimdir.
(bkz: isterik)
güncel Önemli Başlıklar