1. 1.
    "dinime küfreden müslüman olsa" sözleri ile karşılanabilecek hede. sekizinci nesil ile yedinci nesil arasında ne kadar fark olabilir?

ayrıca sekizinci nesil yazara eziksin bebeğim diyen akıllılar, sekizinci nesilde çok iyi yazarlar olduğunu bilmelidirler.
    12 -1 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
  2. 2.
    +Meraba ben mrsbayan. 6. nesilim.
    -oha çok kuuulsun yaağ.

+Meraba ben mrsbayan. 8. nesilim.
    -ıyy ezik.

Buralarda ezik olmak demek 8. nesillikle alakalı.Aferim koçum aferim!Yürü bee.
    8 -1 ... mrsbayan
  3. 3.
    tertipçilik yapmaktır, hatta 'ah' almaktır bir nevi. gelecek 9. nesillere neler denilecek şimdiden merak içinde beklemekteyiz.
    3 ... amacsizcocuktribi
  4. 4.
    bazı durumlarda bütün 8.nesil bütün yazarları topa tutmak gereksiz birşeydir.tanıdıklarınız yüzünden tanımadıklarınızı harcamamalısınız. (bkz: bende 8 nesil yazarım evet itiraf ediyorum)
    5 -2 ... helgoring9
  5. 5.
    8. nesilden iyi yazar çıkmasını kendine yediremeyen insandır.
    8 ... parisokaklambasinaiseyenkedi
  6. 6.
    uludağ sözlük'teki nesil kavgalarının vazgeçilmez eylemlerinden birini gerçekleştirmektir. en çok altıncı nesil çekmiştir bu çileyi aslında. ve bu olay türkiye'de her mecrada var. her yerde sizden daha önce gelmiş birisi vardır ve sizi daha sonra geldiğiniz için kötüler. ama bazıları da hak ediyor bu kötülemeyi. nice mantıksızlar, dili bozuklar gördük lan.
    4 ... cinayetsebebi
  7. 7.
    bed-asla necabet mi verir hiç üniforma
    ser-duz palan ursan eşek yine eşektir.
    2 ... gokyuzu herkesindir
  8. 8.
    "çık zkimede ez bakayım" denilmesi gerekir.
    1 ... nikimyirmikarakterli
  9. 9.
    8. nesil yazar gururla sunar; istediğiniz kadar diyebilirsiniz büyüklerim hakkınızdır,ama sonuç benim sizi ne kadar iplediğimle ilgilidir tabi.velhasıl ezikler hayatınızı yaşayın,hatta istediğiniz kadar ayar edin milleti,onların ne kadar olgun olabileceklerini görün,zira onlar da sizi iplemedikleri vakit nesil atlayacaklardır.
    3 -2 ... perfectd16
  10. 10.
    sekizinci neslin diğer nesillerden farkı olmadığı tarafımdan gözlemlenerek tüm arkadaşların kendilerini ayırma ve kayırma çabaları karşısında ,
    tuhaf bir te allam ya !!! (kup un söylemi ) ; deyip hala bu boş işlerle uğraşan tiplerin , zamanlarına yazık olmadığını bildiririm .
    --- akilluslu - tüm sözlüklerden bildiriyor---
    her yerde aynı hikaye .
    bir grupta kendinden sonrakini beğensin be ya , değişiklik olurdu .

edit : rötuş isteği gelecek bu cümle için , hissediyorum .
    bakınız : sekizinci neslin hissiyatı kuvvetli midir nedir ?
    bakınız : genel yargı .
    bakınız : yapmayın çocuklar .
    1 ... akilluslu