bugün

entryleriyle sözlüğü çekilebilir kılan yazarlardan. takip ettiğim 3-4 yazardan.

ayrıca ironilerine devam etsin. güzel oluyor.*
toki konutlarında 300 ytl kira ile 2 + 1, 95 m2, kombili, bakkala, çeşmeye, otobüs durağına, oto boka civaya yakın, sıfır evler bulabilirsiniz. *
yapi kredi genel müdürlüğünün bulundugu belde.
ayni zamanda bir yazar.
garanti teknoloji'nin 3 yıl içerisinde taşınacağı belde.
toki konutlari o kadar coktur ki bazen 'benim evim hangisi lan' dersin.
gebze'de bulunan bir belde olmakla birlikte toki konutlarına ev sahipliği yapar. kiralık ev arayalar için şiddetle önerilir. onlarca kiralık ev mevcuttur, kira bedelleri uygundur.
kocaeli/ gebze'ye bagli bir belde.
an itibariyle fark ettiğim nesildaş ve yandaş yazar. *
benim yanlış anlamamdan kaynaklanan bir durumdan dolayı papaz olmaya yaklaştığım kaliteli sözlük yazarı. kaliteli diyorum çünkü hata yapmış olmama rağmen sükünetini koruyup yanlış anladığımı gayet güzel bir dille ifade etti ve dönüp baktığımda çok büsbüyük bir ayıp yaptığımı gördüm. sözlükte bu arkadaşlarımızın artmasını canı gönülden diliyorum.

(bkz: iyi ki varsın dove)
Polisini seven yazardır kendisi, mutluluklar dilerim.
yargı önünde;

temyiz hakkı iddaa makamı tarafından saklı olup beraat eden bir kişiye yobaz ve darbeci nitelendirmesi yapan bir yazar. çok demokratsın be sözlük. hakimlerin adına çalışıyor.

--spoiler--
Hakim Kaner, Örnek'e ait olduğu iddia edilen günlüğün el yazısı ile tutulmuş olabileceğini düşünerek istediğini, ancak mahkemeye CD ortamında getirilen yazıların el yazısı olmadığını belirterek, CD'nin hukuki delil kabul edilmesi mümkün olmadığından teknik raporu istemediğini kaydetti.

Rüveyda Kaner, sonuçta davadaki suçlamalara ilişkin unsurlar oluşmadığından beraat kararı verildiğini söyledi.
--spoiler--

http://www.ntvmsnbc.com/news/442559.asp

(#3611021)

edit: ha "entry nerde lan, link ölmüş karaktersiz şerefsiz" demeyin. ben de bilmiyorum entry nerde?
* ota boka laf atmak yerine hür düşüncelerini savunarak iyi bir şekilde dile getiren sözlükte bulunması gereken yazarlardan.
(bkz: storax/#3610848)

Benim okumadığımı , bilmediğimi iddia eden sözlük yazarımızdır kendisi . Okumuyor , bilmiyor yada zavallı bir genç olabilir (!) bu storax ; ama bir televizyon kanalını yada bir gazete sayfasını açmayan birisi de değildir bu storax . Ülkemizin şu durumunu , ne yapılmak istendiğini , ne olacağını düşünemeyecek kadar da aciz değildir bu storax ...

Edit : Sorusunun cevabını almıştır artık ...
pozantı civarlarında bulunan, suyuna bayıldığım bir dinlenme merkezidir. buz gibi içilesi bir suyu vardır ki sırf burayı görenler suyu için girmeli, suyundan tatmalıdırlar.
(bkz: okuduğunu anlayamayan gençliğe aşina olmayan yazar)
FEM dershanesinin çekirdeğinden yetişme sonucunda AKP yanlısı olan , bundan zevk alan bir yazardır sanırım . Soru önergesi ile kendisine bir iddianame : çekirdekten mi yetiştiniz ?
farklı görüşleri ile dikkat çeken yazardır. sözlükte yer alan/yer alması gereken bin bir renkten birisidir... zira kaliteyi de bu getirir, aksi takdirde , dingo ve saz arkadaşlarından ibaret bir tekdüze ahır olur sözlük.
ampulden anlayan yazar.
pozantılı olması muhtemelen olan yazar.
futboldan pek anlayan yazardır. (bkz: #3318094)
futboldan pek anlamayan yazar ? (bkz: #3318094)
şahsımı "türk halkıyla türkiye halkının birbirinden farklı olduğunu dillendiren, bunu derken düşündüğünü hiç düşündürmeyen yazar" olmakla itham eden yazar.

düşündüğümü düşünememesini düşünceden yoksun olmama değil, şahsının düşünen insanın düşünüp düşünemediğini anlayamayacak derecede düşünce yoksunu olmasına bağladığım, bu anlamak için düşünmek gerektiren entryimi anlayamamasını tıpkı her düşünce yoksunu insanın "kimin düşünüp düşünemediğini düşünemediği için anlayamaması" gibi normal karşılayacağım ve bana yaptığı suçlamaya karşılık "türk halkıyla türkiye halkı arasındaki farkı" anlayabilmesi için kendisine "osmanlıcılık" ile "türkçülük" fikir akımlarını incelemeye davet ettiğim yazar.
(#3317007) bize bir şey anlatmaya çalışıyor ama hadi bakalım.
* * ve * hmm.
kanal 7, stv izleyen vakit gazetesi okuyabilecek potansiyelde, chp deniz baykal sol karşıtlığında kendisini tanımlayabileceğimiz fettullah gülen'ci, sağcı, islamcı yazar kişisi.(#3316961)
#3313967 girisiyle hislerime tercüman olmuş yazardır.