bugün

şehitlerle ilgili üzüntümüzü, acımızı, öfkemizi dile getirdiğimiz yazıcıklarımızı eksi oylayan yazardır. var bunlardan.
belki benim. "şehitlerle ilgili tüm entry'ler artı oylanacaktır" diye bir kural mı koydunuz bilader?

içerikten çok, üslubu inceleyen bin türlü kriterim var benim. sana soracaksam, koymazlardı butonu.

dur anlatayım şu mevzuunuzu da;

şehitler

1. kendileri için çok ağladığım insanlar.

e ne yapayım. ağladığının bana veya şehite bir faydası var mı. üstüne üstük bana ne? .mdan g.tten yazı yazıp, sonra eksi aldım diye ağlamayın.
bunların bazıları da pkk sempatizani yazarlardır ki iş bu entry de daha başlıkta yerini bulmadan eksilenecektir.

edit : *
edit2: * *
(bkz: turkum yazinca eksi oy almak)
Kendi içimizde terör tartışması yapıp, kendi içimizde teröre tepki göstererek bişey olmuyor işte, dışardan adam da gelip çattadanak diye eksiyi koyup gidiyo, sonra birbirimizi yiyoruz. Şu tartışmayı okuyup iyi b.k yedim aferin bana diye seviniyodur şimdi..

(bkz: kendi 20 küsür arkadaşı bulunan messengerında nickinin önüne solmuş gül koyup tepki(!) gösteren zihniyet)

(bkz: kendi kendine gelin güvey olmak)
(#2462095)

bu entryyi de eksileyen zihniyettir. kendisi pkklıdır sanırım. teröriste terörist demez bu kişi.
burada adam gibi evet ulan ben ... ım dahi demeye g.tü yemeyen , ancak eksi oy vererek düşüncesini ifade eden yazardır.
zaten benim deme gücüne sahip olsalardı terörist olmazlardı, serefsizler.

edit:entry nin iceriğinin pkk nın yaptıklarını kotulediği için sırf bu yüzden eksi oy verenler duysun.