1. 1.
    sefer görev emri

"hasssiktir.. "

evet arkadaşlar haberi görünce dudaklarımdan dökülen ilk cümle bu çünkü benim elimde kapı gibi sefer görev emri var. lan ben ne yapim elim ayağım tutmaz. ben askerliği yapalı 10 yıl oldu amk. gider ölürüm orda. ulan tayyip yine yaptın yapacağını. reis bizi afrine götür diyenlere cevap olarak söylemiş bunu. hayır yani inandığım bir davada değil. tayyipin hırsları için ölmek istemem doğrusu. gitmek isteyenler gidemez, gitmek istemeyenler en önde gider. hayatımın özeti bu amk şimdi uğraş dur öso ile birlikte pydli piçlerle savaş.

http://www.hurriyet.com.t...=gundem&utm_term=post
    11 -5 ... true
  2. 2.
    önce kendi oğullarını hazır etsin.
    19 -3 ... timur cengiz hulagu
  3. 3.
    Sen git reis ben arkadan gelirim.
    10 ... karton toplayan cocuk
  4. 2.
    hazırız hazır olmasına da bizim ne isimiz var afrinde aq.
    1 ... e f f e
  5. 3.
    evinde zor tuttuğu yüzde elliyi kadın erkek çoluk çocuk demeden sürsün sahaya.
    3 -1 ... ortambozan
  6. 3.
    Cumhurbaskani'nin bu söylemi üzerine "e devlet sefer görev emri sorgulama" sayfasi su an kilitlenmiş durumda.
    1 ... madrid ulku ocaklari reisi
  7. 4.
    gündemi karıştıran ve bizim gibi e-devlet üzerinden normal belge almaya çalışan insanları yine çaresiz bırakmış durumdur.
    ... dizi mi film mi
  8. 5.
    Bir istek.

Şu afrine gitmek isteyenler neden gidip öso'ya katılmıyor?

Tutan mı var hacı abiler?
    4 ... nickini vermek istemeyen uuser
  9. 7.
    gidip şehit olmak en güzeli. en mukaddes şekilde kısa yoldan dertlerden kurtuluruz nedir derdiniz?
    1 -1 ... tecrubekonusuyor
  10. 7.
    Leyn kesin yurdu için ölmeyen türk müdür bayrağı için hava dolmayan ciğerlerinize gazi paşa sigara söndürsün.
    ... mosinnagant