bugün

akp genel başkanı recep tayyip erdoğan'ın iddasıdır, bence sadece ermeni değil yahudi rum hepsi var.

https://t24.com.tr/haber/...ne-sahip-cikmistir,957865
ne kadar ilginç . reis bir şey diyorsa düşünmek lazım ...

görsel
görsel

görsel

görsel

görsel
Ermeniler, fetö, ar*blar, ameriğa, Fransa, Çin, Tuvalu, marslılar, urartulular, santa Domingolular, özellikle de reisimizin parayla olan münasebetlerinden ötürü lidyalılar sedat pekerin arkasında bence.

Siz hepiniz asrın liderimiz tek ulan!
Yuh!yuh! Pişkinliğin. Yüzsüzlüğün bu kadarı da olmaz artık. Yuh amk!
Lan şimdi mi ortaya çıktı bu?? Adam sizin için kabadayılık yaparken iyiydi. Geçen hafta fetöcü yapmaya çalıştınız, tutmadı. şimdi de başka birşey eklemeye çalışıyonuz.
Yemezler ulan yemezler artık.
ben Sith Lordları'ndan da şüpheleniyorum.
Doğru var hatta en bilindik olanı da system of a down dır. Videoları gözünüzü kısıp izlerseniz arkada serj tankian'ın siluetini görebilirsiniz.
türkçe meali . artık halkı uyutacak bahane bulamıyoruz .....
fakirlik , suriyeliler .....
Tabii doğrudur seçimlerde de bu yüzden akp için çalıştı. Ah pardon CHP idi o değil mi?
içişleri bakanımız sayın süleyman soylu bu konuyu araştırır herhalde .

görsel

görsel
at yalanı seveyim inananı.

hacı daha bu adamla yan yanaydınız o zaman ermeni gruplar yok muydu.

tam ters düşünce hemen kötüleyin.

yemezler.
ben en çok batman deki joker den de şüpheleniyorum.
Türk Ermeni camiası yerine kendinizi koyun empati yapın.
Ne bileyim, Ermeni Vakıflar Birliği Başkanı Bedros Şirinoğlu çıkıp "ya kardeşim, bu adamı hapisten çıkaran biz değiliz. Bu buna koruma veren de biz değiliz. Bunu destekleyen de biz değiliz.
Bunu büyüten de biz değiliz, bir tane papaz bir tane kilise de görevli yetkili ile bir tane kurumumuz da resmi yok.
Bizim partimiz yok, bize oy da istemedi. Bizim için mitingler de yapmadı.
Ne bileyim ekranlarda basında bu adam çıkıp istavroz da çıkarmadı.
Toplum içinde bizi hedef yapmayın dese ne deriz?

Üstelik Ermeni Vakıflar Birliği Başkanı Bedros Şirinoğlu Türkiye Cumhuriyeti ile aynı düşüncede Ermeni soykırımı iddialarına yaklaşım gösteriyor.

https://www.aa.com.tr/tr/...ylarina-iliskin-konustu/2

Cumhurbaşkanımız böyle şey demez. Bir yanlış anlaşılma olmalı.
Hayret bu sefer fetö demediler .
Yok lan şu an türk kahvesi var!

Ne biri çıkıp almadık dedi, nede faturasını sallayıp ödedik dedi.
sokayım ermeni gruplarına.
sedat peker'in arkasında ben varım.
vatandaş tengir budun.
geçen senelerde bu herifi çok eleştiriyordum.
eleştirilerimin hepsinde de haklıydım.
bugün sedat peker'e açık açık destek veriyorum.
arkasındayım.
neden?
siz nasıl 17-25 sonrası kafanıza göre milat ilan edip kendinizi akladıysanız, sedat peker de yaptıklarından pişman olduğunu söyleyip milat ilan etti.
siz milat ilan ediyorsanız, o da milat ilan eder mi? eder...
adamın anlattıklarının tamamı gerçek çıktı şimdiye dek.
hangi birini yalanlayabildiniz?
anlattığı şeylerin muhataplarının elleri ayaklarına dolaştı, hata üstüne hata yapıyorlar.
dün sedat peker yer değiştirirken dua ettim başına bir şey gelmesin diye.
anlatsın anlatacaklarını ve gelsin teslim olsun.
ama akp emrindeki hukuksuzluğa değil türk halkının adaletine.
bir adam bir tweet atıyor bir dakikada 2000 fav alıyorsa, videoları bir günde milyonlarca izleniyorsa o adamın arkasındaki halktan korkacaksınız.
sedat peker'in arkasında ben varım.
ben halkım.
Yine birileri tutuşmuş.
görsel
genel de böyle durumlarda fetocu ilan edilirdi

ama bu sedat tehlikeli adam

asıl fetocuyu ifşa ediyorum diye video yayınlar

kim bilir kimler g*te gider

topu taca atmak için ermeni demişler.

(bkz: akabenin arkasında çaldığı 128 milyarın olması)
Muhalefet destekliyor,

FETÖ destekliyor,

Cia, mossad destekliyor,

Ermeni gruplar destekliyor,

Muhabbet kuşları destekliyor,

Ulan siz de hiç utanma sıkılma yok mu!
ibrenin yavaş yavaş gene "dış güşlere" doğru kaydığını gösteren söylemdir.

(bkz: dış güçler)

lan bak ben oy verecek olsam şu anda iyi partiye veririm. misal iyi parti iktidar oldu ve yarın aynı bu olaylar yaşandı. atıyorum meral akşener çıktı böyle eveledi geveledi. yüce allah şahidimdir çıkar sorarım "ablacığım sen ne anlatıyorsun ya ne ermeni grubu ne dış güçleri koyun mu güdüyorsun sen" diye sorarım. ama bu akp sempatizanları bir türlü şu soruyu sormuyorlar arkadaş. bak adamlar cebinize müdahale ediyor hepiniz borçlar altında ezilip büzülüyorsunuz. çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını yiyiyorlar sessiz kalıyorsunuz. geleceğinizi mahvediyorlar alkışlıyorsunuz. bunların hepsi fiziksel şeyler hepsine göğüs geriyorsunuz eyvallah ama adamlar aklınızla dalga geçiyorlar lan. hiç mi zorunuza gitmiyor arkadaş bu nasıl bir genişliktir bu nasıl bir rahatlıktır. biz buraya "düşük zekalı" yazınca deliriyorsunuz bize hakaret ediyor diye şikayet ediyorsunuz bu adamlar sizi resmen salak yerine koyuyorlar bunlara niye hiç tepki vermiyorsunuz ?

yıllardır ortaya çıkartılan her rezilliklerinde aynı palavraları sıkıyorlar size. hadi sedat peker ermenici. hadi feto terör örgütü. bunların söylediklerine inanmıyorsunuz da daha bir iki sene önce başbakanınız olan adam ahmet davutoğlu neler neler anlatıyor. ulan bu adama oy verip siz seçmiştiniz bunada mı inanmıyorsunuz ? madem güvenilmez bir adamdı neden oy verdiniz buna zamanında. oy verdi iseniz neden şimdi sözüne itibar etmiyorsunuz bu nasıl bir çelişkidir..
Adam kandırılmıştır. Konu kapandı.
feto pkk deseler peker bunlari direklerde sallandiracagiz kanlarinda banyo yapacagiz demisti inandirici olmaz amerika rusya deseler bu devletleri karsina almak demektir kala kala elde isim vermeden ermeni orgutler kaldi hangileri acaba dedigimiz orgut tasnak mi hincak mi asala mi bu orgutlerin faal olduklari bile mechul.
Ha gayret, biraz daha çabalayın da adamı zulmün haksızlığın karşısında masum Robin hood yapın.

işin komik yanı yarın birgün Sedat Peker "AKP tarafından kandırıldım, aldatıldım. Allah da milletim de af etsin" derse ayvayı yedik.
Bu sefer organize suç örgütü lideri (bu sırada örgütün ismini bilen varsa yazsın, bu konuda biraz cahilim) bizleri gülerek öldürmek, devleti yıkmak için en büyük silahını kullanıp Türkiye'yi parçalayacak Ermenistan'ın işgaline uğratacak.