bugün

ekşi sözlük'ün mucidi.

bugün ekşi'den sonra uludağ sözlük ve diğerleri varsa bu adam sayesinde varlar.
(bkz: ekşi sözlük) since 1999.
Yahudi asıllıdır

(bkz: Kapancılar)

Cia tarafından Türk gençliğin şekillendirmek amacıyla ekşi sözlük kudurulmuştur. Nasıl ki mark Zuckerberg denen yahudi Facebook kurucusu gibi gösteriliyorsa bu da öyledir. Kesinlikle sözlükteki diğer kankaları gibi müslüman ve Türk düşmanıdır. ifade özgürlüğü der ama kendisinde zerresi yoktur.
Ben 5 yaşında çayına su katmadan çay içebiliyordum. Demek ki o yüzden ben patates oldum.
görsel
Cia ajanı siyonist bir yahudidir.
Tam bir cihangir solcusu, sol gerici sjw. Ekşiye girerek ekşinin sjw adminlerine ve moderatörlerine para kazandırmayın.
Yeni sitesinin tanıtımını yapmış

görsel
Ayasofya cami olunca kudurmuş saçmalıyor

görsel
bir harfle akraba olmayı kaçırdığım adamdır. şimdi miami'de iftarımızı açmak vardı.
görsel
yetmez ama evetçi sol liboş.
Herkesin her şekilde kendini ifade edebildiği, düşüncelerini açıklayabildiği bir platform kurduğunu iddia ederken/amaçlarken bugün ekşisözlük herkesin herkese sövdğü bir ortama dönüşmüştür.

Bunun en büyük sebebi başta “sansüre hayır” mottosuyla fikirlerini özgürce açıklayan insanlar zamanla birbirlerine karşı açıklanamaz bir şekilde saldırgan bir dil kullanmaya başladılar.
(bkz: sineklerin tanrısı)

ilk başta masumane sayılabilecek bir şekilde ulusalcılar, milliyetçilerle eğleniyordu. Sonra pek çok kimse karşıt olarak gördüğü grubu tahkir etmeye başladı.
(bkz: lord eddark Stark)

Artık iş o kadar içinden çıkılmaz bir boyuta vardı ki; insanlar neredeyse birbirine hakaretle hitap eden saygısız/sevgisiz tiplere dönüştü.

içinde bulundukları laylaylom mecrada Söylediklerinin/yazdıklarının sonucunu idrak edemeyen bir sürü üyesi saçma sapan sebeplerle mahkemelik oluyor. Yakın zamanda Daha tehlikeli şey ise mahkemeyi fazla bürokratik ve uzun süreli bulacak tiplerin birbirlerine doğrudan şiddeti meşru görebilecek olmaları.
Hakaretin suç olmadığı, başkana kadar küfür edebildiğin Amerika'da yaşamış birinin(özgür demirtaş) böyle söylemesi üzmüştür. ifade hürriyeti en kutsalınıza bile küfredilmesidir. O yüzden bunu öğrenene kadar daha çok ağlarsınız. Sen a kişisine laf edildi diye birisine ceza verirsin senin zıttın gücü ele geçirince sen b kişisine laf ettin diye sana ceza verir, intikam peşine düşer. Bunun için hakaret suçu diye bir suç olmamalı. Neyse daha ağlarsınız reis az bile yapıyor. Gerçi farkınız yok onunla ama neyse. Sedat haklıdır özgür seyirciye oynuyor.
çeşitli konularda acayip acayip yorumlar yapan insan. artık böyle adamı okurken kafamın içinde deep turkish web müziği falan çalmaya başladı.
ekşi sözlük belgeselinde izledim adamakıllı ilk kez kendilerini. konuşmasından anlıyorsunuz zaten bilgili bir adam olduğunu. kısacası herife hayran kaldım diyebilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=tENkclsn4JY
Yahudi asıllı olduğunu bilmeyen kaldı mı merak edilendir.
Kenafir gözlü cemcük ağızlı bir kel. Selanikliye benziyor ve yahudi. Bu ülke bu tiplerden çok çekti.
Tamamen benimle zıt dünya görüşünü savunan bi tip. Tam bi amerikan uşağı ne yerli ne milli. Siteyi de cia falan kurdurmuştur buna kesin. Seni gidi kapancı diyorum her tweetine.
Çok yanlış düşünceleri olan özetle yerli ve milli olmayan şahıs. Çoğu mühendis gibi sığdır ve kelli felli olmasına rağmen çocuk gibidir. Akp döneminde bile böyle davranıyorsa demek yönetimde kendisi gibi ateistler olsa ekşi sözlüğü de kullanıp türkiye'yi dinsiz yapacakmış herif. Zaten ekşinin ilk yazılan entrylerinin sahipleri ne türk ne müslüman. Üyelik alımı da kısıtlı sanal mason locası kurmuş kendince veya yahudi lobisinin desteğiyle.
(bkz: bir çekememe olarak tezgah yakıştırması)
3 günde bir aynı entryi giriyorsun amk yeter.
Nam ı değer ssg dir kendisi. interaktif sözlük işinin öncüsü belki de ilk kurucularındandır dünya da. En son kanzuk denen bir hırta bırakıp sözlüğü çekti gitti.
ateisttir ve ekşisözlüğü de kendi zihniyetine göre şekillendirmiştir.
ne diyormuş amk, çok merak ettim şimdi!

forum-chat tarzı entry girdim bak sırf merakımdan.
ekşi de tanrı burada normal bir insan evladı olarak görülen zat.