1. 1.
  mafya babası,bafralıdır kendisi.
  4 ... kml
 2. 2.
  aslen trabzonlu olup bafrada doğup büyümüştür. son dönemde oflu kabadayılarla didiştiği için sonunun yakın olduğu düşünülmektedir.
  2 -1 ... palta
 3. 3.
  "ülkücü mafya lideri olarak tanınıyor. kısmetim 1 ve luck s'deki uyuşturucunun sahiplerinden olduğu öne sürülen osman ayanoğlu'nun korumalığını yaptığı iddia edilmişti. ismi ilk olarak 1993 yılında, çağlayan'da bir arabanın içinde vurulan yakın adamları cihan kaplan ve esabil karataş'a yönelik suikastten sorumlu tuttuğu hacı çapan'ın öldürülmesi ile ünlendi. gerçek adı mehmet nafi çapan olan hacı çapan, 1996 yılından hastaneden taburcu olduğunda vurularak öldürülmüştü."

  http://www.ntvmsnbc.com/news/343367.asp
  2 ... vernon sullivan
 4. 4.
  ibrahim tatlıses'e "Merhaba ibrahim, sana bişey soracam kafama takılıyor da sormadan edemeyecem, sen göt müsün?" diyerek gönüllerde taht kurmuş insandır.
  16 -1 ... vajin aga
 5. 5.
  Bafra doğumlu değil Alaçam Doğumlu olan, Trabzonlu değil ailesi Kuşaklardır Alaçam'ın Gökçeboğaz köyü kargalı mahallesi köylülerinden olan, Ülkücü değil bildiğin Mafya olan kişidir, sedat Şahine Ülkücü diyen habercilik götünden sallamanın en güzel örneğidir.
  4 -1 ... selim pusat
 6. 6.
  alaçam vs. değil bafralıdır. hatta bafralı sedat şahin derler. kuzenimin anne tarafı bafralıdır ve onların ailesindeki kişileri tanıdıkları için biliyorum.
  4 -1 ... ankun
 7. 7.
  saral ailesi ile sorun yaşamışlardır.
  2 ... gulhan seven adam
 8. 8.
  Yeni çıkan afla serbest bırakılmıştır.

  Şimdi efendim şöyle bir matematiksel çelişki var bu adamla ilgili. Samsunda Bafrayla az bucuk alakası olanların %50 si, Bafralı gençlerin %80 i Sedat Şahin'in yeğeni. Yahu bu adamın kaç kardeşi var. Neyse, artık serbest kendileri. Muhakkak içerde gün sayarken yapılacaklar listesine eklediği birçok şey vardır. Bekleyip görelim.
  2 ... okkes
 9. 9.
  yiğeniyle tanıştıktan sonra bunlar bölünerek mi çoğalıyorlar dediğim garip insan modellerinden bir kaçı.ayrıca alaçamlıdır.
  yarın online olmazsam 155'i arayın!
  5 -3 ... muhendisim lutfen anlayin beni
 10. 10.
  An itibari ile aftan yararlanıp konvoy eşliğinde kocaeli cezaevinden ayrılmıştır.
  2 ... blink