bugün

akıllara "acaba bu kadın ülkemizin birleştirici ortak değeri midir ? " sorusunu getiren olay. şuan tv de yayınlanan pepsi ve lazy reklamında da aynı tip aynı stil aynı duruş aynı slogan tipi kullanmaktadır. yahu bari biraz yaratıcı olun. kimse seda sayan lazy yiyor diye markete don kilot koşup lazy almaz.
hem de utanmadan programındaki fiyaskodan sonra uzun bi süre evimden çıkmazdım sanırım.
anlayamadığım hadisedir. tamam 3. dünya ülkesiyiz ama yurtdışında pepsi reklamında kim kardashian oynarken bizde seda sayan ın oynaması hak mıdır reva mıdır?
reklamlarda anacım, bacım, ayol gibi farklı sesler duyuyorsanız kesinlikle iğrenç bir Seda Sayan reklamdır.
Bıktım anacım, yeter ayol!***
medya sektöründen alacağını almış ve yeni arayışlar içine girmek istemesi sonucu soluğu reklam sektöründe almaştır. zira artık kendisine televizyondan ekmek çıkmayacağını son programında sıçarak anlamış oldu. ne yapsın oğulcuğuna yeni araba aldı. ee haliyle genç kocası da kısnkanmıştır; ''banane banane bende istiyorum'' diye tutturduysa almaktan başka çarside kalmamıştır. o arabalar gökten zembille inmiyor. eskisi gibi d albüm satışı yapamadığına göre lüks yaşamını devam ettirebilmesi için cipslere, kolalara dört elle sarılmak zorunda. ama dikkat etmesi gereken bir husus fazla yiyip içmesin. o yaşta bir kadın için asitli içecekler ve trans yağlı yiyecekler oldukça zararlı. sonra eli yüzü ninemin poposuna döner.
firmaların batmaya karşı istekli olmaları yönünde bir düşünce uyandırmaya sebebptir bünyede.
şok marketler zinciriyle bütün bağlarımı kesmeme sebep olan reklamlar topluluğudur.
seda sayan, bizim insanımız bu kadar çok alkışlamaya devam ederse daha çok reklamlarda oynar. insanlar bu insanı nasıl meşhur etti anlamak mümkün değil. sesi hiç yok anammm bacımmm başka repliği olmayan bu vasıfsız insanı meşhur, eden halkımız seda sayan ın milyon dolarların sahibini olduğunu hala anlamadı. paramız çoktu oğlumuz oğulcana en iyisini aldık diyen bu insandı. allah ım sen yurdum insanının aklına sahip çık.
kısacası açgözlülük.
reklam verenlerin aptallığını gösterir.
kadının gıcık sesini duyduğum an, reklamı yapılan üründen soğuyorum.
seda sayan'ın parasız kalıp şok reklamına bile çıkacak kadar düşmesi durumudur.
( sanki çok prestijli biri de.. ilahi ben.. )