bugün

altından kömürden beyaz eşyaya kadar geldik durumudur.bu hızla 4 seçim sonra her haneden 5 oy garantisiyle 1 araba kampanyasının başması çok da uzak değil.Hem bu sayede patır patır doğuran türk anaları one minutes'ın 3 çocuk hedefinide tutturmuş olur.Pazalamadaki çapraz satıştır halk dilindeki bir taşla iki kuştur. adamlar işi biliyo azizim
sadaka kültürüne sahip siyasetçilerimizin nazar boncuğu şeysi.

bişey derdim ama yasal meseleler giriyor işin içine.
(bkz: seçim öncesi halka beyaz kadın dağıtmak) (bkz: beyaz kadın ticareti)
sol framede görünce geyiğinde dibine vuruldu ne beyaz eşyası deyip bakmadığım başlıktır.
Velhasıl sabah TVde gördüm gerçekmiş ulannn, Harbi siyasette seçim için olmayacak işleri yapıyoruz.

Para bulsam da ben de mi bir şeylere başkanlığımı koysam nedir.
evet evet, akp zaten böyle oy alıyor zaten. beyaz eşya dediğin nedir ki hem? dagıt gitsin bedava ya azaten. o kadar para hazinede varmı onu merak ediyorum ben. siz ya sayı saymayı bilmiyorsunuz ya da hic dayak yemediniz.
ise yaramayacak yontemdir. zira millet halka beyaz esyayi evin neresine koysundur, adam gibi dagitiyorlarsa dagitsinlardir.
akp'nin seçim açılımlarından birisi olan eylemdir. zira kamer genç'in, kemal kılıçdaroğlu'nun memleketlerinde bu girişimler başlamıştır. tunceli'deki vatandaş yiyecek ekmek yok, fırın veriyorlar" diyor ama bakalım sonu ne olacak.
güncel Önemli Başlıklar