bugün

deliliğin ikinci belirtisi ilk belirtisi kendi kendine sesli konuşmaktır.
deprasyon ilacı kullanmayan bünyelerin işidir. zira ilaçlar ağlamak yerine bön bön bakmanızı sağlamaktır.
(bkz: citoles)
içte biriken duyguların dışa yansımasıdır. o kadar çok küçük küçük birikmiş sorun vardır ki zihinde, tek bir nedene bağlayamaz sıkıntıları ve sebepsiz ağladığını düşünür.
sebepsiz yere ağlamak diye bir şey yoktur söylenemeyen bir sebep yüzünden ağlamak vardır. bunun bir de rüyadan sebepsiz yere ağlayarak uyanmak versiyonu varki ayrı bir inceleme konusudur.
içtekinin dışavurumudur. kişi sebepsiz değildir, sessizdir. anlatamaz derdini kimselere.

(bkz: aman ruhum sıkıldı ya)
(bkz: noldu ki bana böyle)
(bkz: selpağı olan var mı)
bazen insanların duygusal anlamda dolduğu zamanda aniden boşalması durumudur.
bunun için belli bir sebep yoktur. küçücük bir şey aglamaya yetmektedir.
bir takım birikintilerden sonra olan durum. *
sebebi sorulduğunda "bende alerji var" demek histerik durumunuz gizlemez, umumi bir yerde sebepsiz ağlamanızın gelmesi herkesin sizin hakkınızda garip düşüncelere dalmasına neden olur ama sizin zaten sorunlarınız almış başını gitmiş, ne hale gelmişsinizdir. bunları düşünmek manasız vede fütursuzcadır. (bkz: ağla ağla açılırsın)
insanların içine attıkları bir takımm duyguların yersiz olarak dışarı çıkması olayıdır.bu durumda insan rahatlar fakat ağlamasına anlam veremez.
mazoşistlik belirtilerinden bi tanesidir.
mümkün değildir. (bkz: anlat bakalım)
ağlayan kızsa eğer normal bir durumdur.
ağlamamak için kendini sürekli sıkan kendini durduran kişinin, gece uyurken birden uyanıp ağlamaya başlaması buna örnektir.
gözlerdeki bağıl nem oranının yükselmesi sonucu gelişen hadise...
sebepli yere ağlamaktan bi nebze daha iyi olandır.
aslında o kadar cok neden vardır ki ama öyle bir duruma gelmişsizdir ki artık bunlarında bir önemi yoktur. aglamak içinizdekileri dışarıya atmak istersiniz su gibi akıp gitmesini önüne cıkanları yıkıp geçmesini dilersiniz. sizin bir parcanızdır gözyaı her damlasında sizden birşeyler alan aslında kazandırdıkları daha fazla olan. (bkz: yaprak dökümünde ali rıza beyin aglaması) *
aslında sebepsiz değildir. yaşanmışlıkların, bilinç altında enine-boyuna sorgulanıp ağlanması gerektiği yönünde karara varılması sonucu ortaya çıkan durumdur. kimi zaman sadece hormonel sebeplerden kaynaklanmaktadır.
yarım kutu tantum yutup, üstüne de 2 duble viski içerseniz, sebepsiz yere ağlayabilirsiniz.*
hamile bayanların ve ergenlik dönemindeki genç kızların duygusal çalkantılardan dolayı sıklıkla yaptıkları eylem.
Tüm sebeplerin birleştiği duygusal patlama.
-ben şimdi ne için ağlıyorum?
-herşey için,yaşadığım için,hissettiğim için,umudum kalmadığı için
-sen şimdi ne için ağlıyorsun?
-senin için
sebepsiz olmayan eylemdir, çok mutlu olan insandır, ağlayacak sebebi yoktur, niye benim de diğer insanlar gibi üzülüp gözyaşı dökeceğim bi sorunum yok diye ağlar. *
faketmeden içine attıklarının, içinde yara olması.. sonra yine farketmeden o zehirin akması..
ağlamanın sağlık açısından faydalı olduğunu düşünürsek gayet güzel bir durum. * *
mutlaka bir ruh haline etkisinden dolayıdır belki bir müziktir belki de bir x kişisi ya da bir y olayı.