bugün

efendim, aslında bu tamamen sanal bir ilişkidir. sebatspor abramoviche bir mail atmış, muhtemelen abramovich iplememiş, sonra sebatspor 2. bir mail atmaya karar vermiştir. benim tavsiyem eğer mail atacaklarsa bütün sabatlıların atmasıdır ki, belkide bu sayede bu mailler spam niteliğinden kurtulur, abramovichin dikkatini çeker. başka bir tavsiyem ise sebatlı yöneticilerin abramovichin msn, icq veya yahoo messenger adresini bulup bir şekilde onunla temasa geçmeleridir, sanal bir gülücük (bkz: )) herşeyi çözebilir. ama en kısa ve temiz yolu abramoviche telefon açmalarıdır ki bu sayede adam sesinizi duyar, meramınızı dinler, belkide bir çare bulur.
akçaabat sebatspor lu birbirinden habersiz yöneticilerin davranışlarından oluşan durum. bir yöneticinin kendi kafasından mail atması, diğer yöneticilerinde ne yapıyosun kardeşim cümle aleme rezil olduk diye serzenişleri v.s.

açıklama için,
http://www.superspor.com/...;kategori=30&go=38433
her ne kadar düzeyli bir ilişki demek istesek de abramovich'in abartı zenginliği insanın aklına kötü kötü şeyler getirmiyor değil. zaman kötü.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.