bugün

john lennon ın kendisine ve oyuncu vural çelike* benzeyen oğlu.

http://www.musicrooms.net...sean_lennon_287317800.jpg
varlığıyla mütemadiyen julian lennon'ın hor görülmesine neden olan kişidir.
sanki john lennon kilo almış ama hala yaşıyomuş gibi. ses olsun, yüz olsun bu kadar mı benzer lan bir insan babasına. babası john lennon diye söylemiyorum, çok da iyi müzisyendir kendisi ayrıca.
(bkz: seat leon)*
görsel
kendisi babasını andırmaktadır.
'Dead meat' adlı an itibariynen 25. kez dinlediğim müthiş tatlı, düşündürücü şarkının sahibi. Sevgili ilham kaynağım John Lennon'un oğlu ve babasının kilolu ve yaşayan * halidir. Müthiş tatlı, sanatkar, içten, mütevazi bir adam olduğunu şarkılarında belli etmiştir efendim kendisi.
Bu arada da hazır demişken (bkz: Mark David Chapman)
ayrıca da taş gibi kadını da götürmüş adamdır. helali hoş olsundur. *
Muazzam bir sese ve bu sesi hakedecek bir ruha sahip olduğunu düşündüğüm babası gibi müzisyen şahsiyet. Friendly Fire albümündeki Parachute adlı şarkısıyla, beni acılara gark etmiştir. inanılmazdır.
2006'da çıkan friendly fire albümü beni benden almış ve uzun bir süre playlistimden çıkmamıştır. sesi ve tarzı john lennon'ın pop tarzı gibidir.
John Lennon ve Yoko Ononun biricik evladı. Tam adı Sean Taro Ono Lennon dur. Müzik ve sinama sektöründe faaliyet göstermektedir. Sinema sektörüne oyuncu, senarist ve yapımcı olarak destek vermektedir. Babasına çok benzer.