bugün

(bkz: #17784169) güldürmüş yazar. katılmamak elde değil. *
merhaba ben pembe tolga'nın silinmesini istemeyen yazar. o kadar gereksiz insan varken o silinmezmiş. tabi gerekli bir şahsiyet olmak için illa gay olmak gerek efendim haklı.
(bkz: bir kadını ağlatırken çok dikkat edin/#1058439)
(#471788) nolu entrysinde bir yanlışlık olan üçüncü nesil yazar. şarkının orjinali zaten salla salla gül memeler çağlasındır. salla salla gül nağmeler çağlasın versiyonu ilk kez kendisinden duyulmuştur. *
şeyma denmek istenmiş yanılmıyorsam. hem bana ne.
sevgililer günü kutlu olasıca odtü aşkım.
her zaman canım olarak kalacak olan yazar kişisi. bir de zirvelere gelse tam süper olacak. nice mutlu yıllara sarışın bombam.**
yirim yirim yirim yazarı. her daim asıldığım can kişisi. nice senelere diyoruz. *
1. yılın kutlu olsun yazarı.
(bkz: seaman)*
bana hala aikido öğretecek olan sıcak insan. yok böyle bi güzellik, sıcaklık yazarı. pek bi sevdiğim her görüşümde fütürsuzca boynuna atladığım insan evladı. **
10 kaplan gücünde aikidocu insan. Gerçi kargaya gücü yetmiş ama bana şansını denemedi, korktu sanırsam *. Her fotoğraf karesinde mevcut bulunan, güzel bir gülümsemeye sahip yazardır, bulaşmayın kırar bir yerinizi.
bana "deniz meniz"i çağrıştıran güzel bir nick. sahibi hakkında bir bilgim yok..
ankara ben degil duvarlar sarhos zirvesinde mekandan kovulmayı gururuna yediremeyerek, zirveden ayrılan yazar. bir çılgınlık ederek, kendini intihar edecek sanıp, telaşa kapıldık. neyse ki evine gidip, ders çalışmaya başlamış.
uzak doğuLu bir yazar.. hem uğraştığı dövüş stiLi oLsun hem yüzü oLsun uzak doğuyLa yakından bir iLişkisi var.. ayrıca kargaya cephe aLıp bana "seni severek okuyorum" demesi beni sevindirmiştir.. muhabbet konusunda pek bir marifetLi yazar.. her ne kadar uzun uzun muhabbet edemesekte oLay budur..
yaklaşmayın çok pis döver yazarıdır. hakkaten yaklaşmayın, o benim ve freedeanın zevcesidir. biz de oyarız icabında.*
bütün bayan yazarlara aikido teknikleri öğreterek bizi deney tahtası haline getirmelerine neden olmuş yazardır. elimi verdim kolumu zor geri aldım. aynı hareketlerden ben de öğrenmek isterim haberi olsun.
ankara duvarlar sarhoş zirverisinde tanıştığım aikido' *cu yazar.

uyanık olun sayın sözlük yazarları.*
allaaah 4. kyu olmuş vay be, yazarı.
ben de kyu ne lan dicem bana da olmicak. yakışma mı. aynen devam. *
ooo 4. kyu'yu da aldı ya bizi tanımaz artık. olsun tebrikler yine de.
kyu ne lan dicem olmicak. yakışır. aynen devam.
tebrik ediyorum zevcesi. nice kyulara*
bütün gününü bilgisayar başında geçirmek zorunda kalmış kolay gele can yazar kişisi.
edit: yeni öğrendiği teknikleri acaba üzerimde denemek ister mi ki yazar insanı. helal olsundur ayrıca kendisi.
4. kyu olmus insan. kendisini tebrik ediyoruz basarilarinin devamini diliyoruz.
(bkz: c mi)