1. 1.
    Atatürk'ün mirasının Cumhuriyetin ve devrim kanunlarının asıl koruyucusu biziz diyen kemalist zihniyetli bir güruhun Devrim Kanunları arasında yer alan Kadınlara Seçme ve Seçilme hakkının 28 Şubatta uygulamadıklarını gördünüz.

örtülü bayanların seçme seçilme hakkına nasıl mani olduklarını gördünüz.seçilmenin önündeki Üniversite bitirme şartının önüne nasıl ket koyulduğu ortadadır.

Onu bırakın Merve Kavakçıya yapılan hakaret ortadadır.Halkın seçmiş olduğu milletvekiline yapılan saygısızlık halkın meclisinde yapılan bu saygısızlık hafızalardan silinmedi.

https://www.youtube.com/watch?v=gvT2QMpjQeQ+
    7 -3 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Şu entry insan olsa da alnından öpsem..
    3 -1 ... yerli ve milli
  3. 3.
    abd anayasasına yemin etmiş, cia beslemesi, türk düşmanı cemaatlerle içli dışlı ve babası fethullah'a af istemiş provakatör kadının kıymete bindiği konu.

ha kafasındaki bezde fetö uydurması bunun. savundugunuz bir bok düzgün olsun. yalan dolanla girdiği milletin meclisinden ne güzel şeyedilmişti.
    2 -3 ... o halde umabilir miyim
  4. 4.
    Atatürk dinsiz bir devlet istiyordu başörtüsüde dini simgeliyordu onun için kadın erkek seçilmiş seçilmemiş önemli değildi sadece dinsiz olmak önemliydi.
    4 -5 ... feministmiyimneyim
  5. 5.
    atatürk kadına ''kendi'' istediğini yapabilmesi hakkını vermeye çalıştı.

şerefsizlik yapıp insanı delirtmeyin, hangi kadın sadece ve sadece kendi istegi ile giyinebiliyor bu ülkede? sizin yobaz ailenizde dogupta ben başörtüsü takmam diyebilecek kaç kadın var? ya da be ayrı yaşıyacagım deyip ayrı eve çıkabilecek. öldürür birde üstüne madalya alırsınız ''namusumu temizledim ben'' diye.

herkez biliyor sizin amacınız kadına özgürlüğünü vermek degil.
    1 ... dergah sovalyeleri