1. .
  ak parti açısından doğru bir önermedir. keşke başlıkta karakter sınırı sorunu olmasaydı da "seçimde izmirlilerin kendilerini çok önemsemesi" şeklinde başlık açabilseydik.

  bu ulusalcı solcu izmirli dostlarımız, izmiri kale gibi görüp, ak partiyi de yunan işgal kuvvetleri zannettiklerinden, izmiri kurtarılmış şehir ilan ettiler. ak parti izmirde babayı alır,hahaha gibi seviyesi düşük sloganlar duyduk duyuyoruz.

  adama sormazlar mı, bu ak parti istanbul ve ankarayı her seçimde silme götürüyor, bir sürü büyükşehir belediyesi cabası, izmiri alamıyor da noluyor, işleri eksik mi kalıyor, iktidardan mı düşüyor, bırak izmiri, adam memleketin yönetimini elinde tutuyor, bizim izmirli dostumuz da kendi kendine izmir savunuculuğu yapıyor,savunduğu şey de aslında izmir filan değil, izmirin belediyesini savunuyor, oysa vilayet konağında hükümetin atadığı vali, hükümetin atadığı emniyet müdürü var. haa ak parti yine de izmiri almak için çaba gösteriyor, elbette çalışacak, her siyasi parti her şehirde başarılı olmak ister ama eminim bizim izmirli dostlarımız bu virane şehri kimseye teslim etmeyecekler, karşıda da ingiliz kuvvetleri var zaten, teslim etmeyin, sonra da bi düşünün bi istanbul kaç izmir yapıyor.
  -5 ... lehtar
 2. .
  sen izmir'e, kurtuluş savaşının düğümünün çözüldüğü yere, gavur de, ondan sonra "yav bu izmir bize neden oy vermiyor" diye kukumav kuşu gibi düşün.
  birinci sebep: izmir'deki eğitim seviyesi %90 oranında olması
  ikinci sebep: kurtuluş savaşının kazanıldığı nokta olması sebebiyle atatürk'e olan bağlılıkları
  üçüncü sebep: sıcak bir iklime sahip olmasına mütevellit, kömüre ihtiyaç olmaması.

  izmir'e yerleşesim geliyor valla.
  2 ... toyboxtan cikan oyuncak
 3. .
  olayı işgalci kuvvetler gibi fethetmek gibi bakar ve sadece sana oy verenlere hizmet edersen, izmir'in sana oy vermesini bekleyemezsin.

  ne yapsın izmirliler, silahlanıp istanbul'a mı yürüsün, bu söylemin mantığı nedir ki?

  ve evet ülke akp işgali altındadır.
  1 ... tenpura
 4. .
  gelecek seçimde izmirlinin artık uyanıp ak partiye oy vermesiyle önemini yitirecek gerçektir.
  ... lehtar
 5. .
  bir akp'linin gerçeğidir.
  şimdi anladınız mı neden alamıyorsunuz izmir'i ?
  ... izmirsever