1. 1.
  bir de bu çıktı şimdi, yıllardır aldığı öy belli olanlar, nasıl bizim oylarımız düşük olabilir diyerek bu saçma mantıkla olmayan hilenin edbiyatını yapıyorlar. haa mantık ta aynen şöyle;

  - nasıl olur ya, nasıl olur, anneme sordum x partisi, babama sordum x partisi, dedem de öyle, nenem de , biraderde, abılam da. eeee y partisi nasıl yüzde 50 alabiliyor. kesin hile var.

  + aslanım dünya senin küçük akvaryumundan ibaret değil, büyü artık.
  sevgili gençler anket yaoaıyorsanız adam gibi yapın , aile içinde anket olmaz. çıkın sokağa hatta her ilde homojen gruplar oluşturun filan. lan azıcık istatistik okuyun da öğrenin andavallıalr.

  seçimde pusulanın arkasında çizik olayı chp nin internet sitesinde yer alan, kendi seçmenini gaza getirmek için kullandığı bir taktik. ama bu taktik etik mi? değil tabi ki, birilerine iftira atıp, onları düşmanlaştırarak kamplaşma ile kendi seçmenini savaşa gider gibi bir psikolojiye hazırlıyor.

  son olarak, yok oylar çalındı yok oylar şu oldu yok oylar bu oldu diyenler için gelsin. chp mhp ya da bdp oylarının çalındığına dair caps verin lan. sandık kilitli kaldı, yok şu oldu yok bu oldu. sandığın içindekileri de söyleyin bakalım kime yaramış.
  -2 ... nankorkedi
 2. 2.
  haklı paranoyadır.

  bıraksalar birbirini götten sikecek olan insanların olduğu bir yerde seçim günü gelince süt dökmüş kediye dönebileceklerini düşünebiliyor musunuz? herkes hile yapacaktır ve yine en organize olan akp seçimi alacaktır. bu kadar basit.
  3 -1 ... genc kiz ruyasi
 3. 3.
  (bkz: kol bozuktu)
  ... en zayif halka